نظام مدیریتی کشور نیازمند افرادی اخلاق‌مدار است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۹ آذر ۹۱ - ۱۸:۳۸

  کد خبر : 3328

  نظام مدیریتی کشور نیازمند افرادی اخلاق‌مدار است

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مدیریتی کشور برای دستیابی به قله‌های توسعه و پیشرفت نیازمند افرادی …

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مدیریتی کشور برای دستیابی به قله‌های توسعه و پیشرفت نیازمند افرادی قاطع و اخلاق‌مدار است

  حمید‌رضا خصوصی‌ثانی در جمع فرمانده و کارکنان انتظامی این شهرستان با تسلیت ایام حزن و اندوه شهدای کربلا اظهار کرد: امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان با حضور در واقعه کربلا خواستار بیان پاکی، ضرورت و اهمیت دین اسلام در بین مردم بودند.

  وی افزود: اعتقاد به قیام امام حسین (ع) در واقعه کربلا باید توأم با اعتقاد به دین و اهداف دینی آن حضرت باشد.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس با بیان اینکه توان و بقای آدمی مرهون تلاش و پشتکار انسان‌هایی توانمند و خاشع است، تصریح کرد: اخلاص و اخلاق خوش همواره در رأس مسئولیت‌ها نمایان می‌شود.

  وی با تاکید بر اخلاق‌مداری در بین مدیران و مسئولان کشور ابراز کرد: مردم در طول تاریخ از انسان‌های با خلق شایسته و کاردان بیشتر یاد می‌کنند.

  خصوصی‌ثانی، منشأ خیرات و برکات الهی را در راستای اجرای خدمات شایسته و ماندگار برای مردم دانست و خاطرنشان کرد: در اذهان مردم همواره خوبان می‌درخشند.

  این مسئول صومعه‌سرا را یکی از امن‌ترین شهرستان‌های استان خواند و یادآور شد: با تلاش، پشتکار و همکاری نیروی انتظامی صومعه‌سرا با دیگر ارگان‌های دولتی و خصوصی، اکنون این شهر یکی از مناطق امن و آرام در استان به شمار می‌رود.

  وی حفظ مدیریت همراه با قاطعیت و اخلاص در برخوردها را نشانه افراد توانمند در حوزه خدمتی دانست و ادامه داد: نظام مدیریتی کشور برای دستیابی به قله‌های توسعه و پیشرفت نیازمند افرادی قاطع و اخلاق‌مدار است.

  خصوصی‌ثانی، ایجاد آرامش و امنیت اجتماعی به صورت وسیع را نیاز کنونی کشور خواند و خاطرنشان کرد: شادابی و نشاط ملی در گرو برقراری امنیت در جامعه است.

  وی، مردم صومعه‌سرا را مجاهد، مبارز و دین‌دار نامید و ابراز کرد: مردم صومعه‌سرا به منظور دریافت خدمات خوب قدردان تلاش‌های مسئولان هستند.

   

  منبع:فارس

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro