اجرای طرح پیوند آسمانی در حوزه بسیج خواهران صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۷ خرداد ۹۴ - ۳:۰۰

  کد خبر : 33293

  اجرای طرح پیوند آسمانی در حوزه بسیج خواهران صومعه سرا

  فرمانده حوزه کوثر خواهران صومعه سرا از اجرای طرح پیوند آسمانی در حوزه بسیج خواهران این شهرستان خبر داد.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به اجرای طرح پیوند آسمانی اظهار کرد: در راستای این طرح به ۱۰ نوعروس اقلام مورد نیاز جهیزیه اهدا شد.

  وی افزود: هدف این طرح، ترویج وگسترش فرهنگ کمک ومشارکت مردم ،برای امرازدواج وتهیه جهیزیه جوانان نیازمندوهمچنین استفاده از وجهه معنوی واجتماعی بسیج جهت مشارکت خیرین می باشد.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: به منظور ایجاد انگیزه در جوانان برای احیای سنت حسنه ازدواج و نیز کاهش سن ازدواج و کمک به زوج های جوان نیازمند، طرح پیوند آسمانی در پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران این شهرستان به اجرا در آمده است.

  محمدی با تشکر فراوان از فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در راستای کمک به تهیه جهیزیه نوعروسان، تصریح کرد: افراد مستطیع به افرادی که نیازمند هستند کمک رسانی کنند و این امرخداپسندانه را رواج دهندکه با این عمل نیکوکارانه بسیاری از جوانان می توانند با تسهیل شرایط ازدواج به این سنت حسنه عمل کنند و مشکلات مالی بسیاری از افراد نیازمند نیز حل می شود.

  به گزارش واران نیوز، مسئول بسیج جامعه زنان گیلان و فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا از جهیزیه جمع آوری شده توسط سه حوزه بسیج خواهران بازدید به عمل آوردند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro