کیفیت بخشی و تخصصی کردن فعالیت‌های دانش‌آموزان در اوقات فراغت از رویکردهای اصلی آموزش و پرورش

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۸ خرداد ۹۴ - ۱۱:۰۷

  کد خبر : 33346
  کارشناس فرهنگی، هنری صومعه‌سرا:

  کیفیت بخشی و تخصصی کردن فعالیت‌های دانش‌آموزان در اوقات فراغت از رویکردهای اصلی آموزش و پرورش

  کارشناس فرهنگی، هنری و مشاور آموزش وپرورش صومعه‌سرا گفت: کیفیت بخشی و تخصصی کردن فعالیت‌های دانش‌آموزان در اوقات فراغت از رویکردهای اصلی آموزش‌وپرورش است.

  پرویز امیدی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: کیفیت بخشی و تخصصی کردن فعالیت‌های دانش‌آموزان در اوقات فراغت از رویکردهای اصلی این نهاد است.

  وی با بیان اینکه فرصت‌ها همانند ابر در حرکتند پس فرصت‌های نیکو را باید دریافت، افزود: انجام فعالیت تابستانی این نهاد با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در قالب برنامه‌های فرهنگی، قرآنی، ورزشی و هنری و مهارتی است.

  کارشناس فرهنگی، هنری و مشاور آموزش وپرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت در تابستان ۹۴، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مقارن شده است، گفت:برنامه‌های اوقات فراغت با برنامه‌های متنوع و متناسب با این ایام برگزار می‌شود.

  امیدی تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های مذهبی، محفل انس با قرآن، افطاری، کلاس‌های قرآن، نقاشی و خوشنویسی، سرود و تئاتر، آموزش کامپیوتر و رباتیک، کلاس‌های ادبی، کمک‌های اولیه، سفره‌آرایی و ورزش و برنامه‌های اردویی برای دانش‌آموزان شرکت کننده در کلاس‌های تابستان از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان است.

  وی خاطرنشان کرد: امیداست در راستای پربار نمودن اوقات فراغت دانش‌آموزان متناسب با نیازهای آنها گام‌های موثری برداشته شود.

  کارشناس فرهنگی، هنری و مشاور آموزش وپرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه متاسفانه بیشتر نوجوانان و جوانان به جای شرکت در کلاس‌های جمعی در فضای مجازی سرگرم هستند، اظهار کرد: برای جلوگیری از آسیب‌های استفاده از فضای مجازی باید خانواده‌ها، دانش‌آموزان را به شرکت در فعالیت‌های اجتماعی تشویق کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro