تا چند روز ديگر پشتيباني مايکروسافت از سرويس Rooms قطع مي شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۹ خرداد ۹۴ - ۱۷:۵۲

  کد خبر : 33374

  تا چند روز دیگر پشتیبانی مایکروسافت از سرویس Rooms قطع می شود

  سرویس Rooms که همزمان با معرفی ویندوزفون ۷ معرفی شد،حالا دیگر طرفداری ندارد و مایکروسافت قصد دارد تا این سرویس …

  سرویس Rooms که همزمان با معرفی ویندوزفون ۷ معرفی شد،حالا دیگر طرفداری ندارد و مایکروسافت قصد دارد تا این سرویس را به صورت کامل از دسترس خارج کند. با ما همراه باشید…

  این سرویس که مایکروسافت در کنفرانس معرفی ویندوزفون بر روی آن مانور زیادی داده بود، آ‌ن‌چنان که باید و شاید مورد استقبال کاربران ویندوزفونی قرار نگرفت و مایکروسافت برای آن که این سرویس هزینه ی بیشتری بر روی دستش نگذارد آن را تعطیل می کند. بعد از اتمام پشتیبانی مایکروسافت از Rooms،کاربران هنوز هم می توانند به فایل ها،تقویم و یادداشت های خود دسترسی داشته باشند،ولی نمی توانند گروه جدید ایجاد بکنند و کاربران قادر به گفتگو در گروه های از پیش تشکیل شده نیستند.

  مایکوسافت در جواب ایمیل یکی از سایت های معتبر در حوزه ی ویندوزفون به نام WinBeta راه حل هایی برای ذخیره ی یادداشت ها و فایل های قدیمی که در سرویس Rooms قرار دارند پیشنهاد داده است:

  یادداشت ها: از نوشته های خود در نرم افزار One Note یک نسخه ی پشتیبان داشته باشید تا در صورت از دسترس خارج شدن سرویس یادداشت های مهم شما از دست نرود.

  تقویم سرویس Rooms: تقویم سرویس Rooms به صورت خودکار بر روی تقویم پیشفرض ویندوزفون همسان سازی شده است.

  فیلم ها و عکس ها: از فیلم ها و عکس های خود در فضای ابری One Drive یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

  در صورتی که می خواهید به گفتگو های قبلی خود در این سرویس دسترسی داشته باشید به آدرس outlook.com بروید و یا نرم افزار Outlook را از استور ویندوزفون دانلود نمایید.

  از جمله دلایلی که این سرویس دیگر از طرف مایکروسافت پشتیبانی نمی شود می توان به در دسترس بودن نرم افزار های مشابه با امکانات بیشتر و تعداد کم کاربران این سرویس اشاره کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro