اجرای تئاتر خیابانی با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳۱ خرداد ۹۴ - ۴:۴۳

  کد خبر : 33422
  در پارک ابریشم صومعه سرا؛

  اجرای تئاتر خیابانی با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

  مدیر عامل جمعیت همیاران سلامت و روان ومرکز مشاوره مهر صومعه سرا از اجرای تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از …

  مدیر عامل جمعیت همیاران سلامت و روان ومرکز مشاوره مهر صومعه سرا از اجرای تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد به مدت ۱۰ شب خبر داد.

  شهر بانو پور جمالی ، مدیر مرکز مشاوره مهر صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای تئاتر خیابانی اظهار کرد: امروزه در جهان از تئاتر خیابانی برای دست‌یابی به اهداف خاص فرهنگی، سیاسی، آموزشی و همچنین برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی فرهنگی استفاده بهینه‌ای می‌شود. وی ادامه داد: تئاترهای خیابانی دربرگیرنده مضامین اخلاقی، اجتماعی، فلسفی و غیره هستند و به کمک تکنیک‌های خاص می‌تواند در القاء موضوع مورد نظر به مخاطب ارائه شود.

  پور جمالی اظهار داشت : بر همین اساس طی هماهنگی‌های صورت پذیرفته ، تئاترهای خیابانی با موضوع از آسیب‌های اجتماعی تدارک دیده وبه مدت ده شب در پارک ابریشم اجرا می‌شود. وی سی خرداد تا ۷ تیر را هفته مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد و اظهار داشت :این مرکز برنامه های را برای این هفته به مدت سه شب از روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه ، و جمعه ، مورخ ۵،۴،۳تیر برگزار می کند که مهمترین آن اجرای تئاتر ومشاوره و گفتگو در زمینه روانشناختی اعتیاد ،جلسه پرسش و پاسخ با حضور پزشک ، و…می باشد .

  وی همچنین در پایان هدف از اجرای تئاترهای خیابانی را کاهش رفتارهای ناهنجار اجتماعی، ترویج رفتارهای صحیح و ارتقاء سطح زندگی عنوان کرد.

  يک ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   موسسه ای بسیار موفق و با ثبات ، از خانم پور جمالی مدیر محترم این تشکیلات تشکر میکنم بابت زحماتی که باید ادارات شهرستان در قالب شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر وپیشگیری از آن بکشند ولی این موسسه مردم نهاد میکشد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro