مقام معظم رهبری از بصیرت خاصی برخوردارند/حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر شهدا درس عبرتی برای دشمنان داخلی و خارجی ایران بود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳۱ خرداد ۹۴ - ۴:۵۹

  کد خبر : 33425
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس :

  مقام معظم رهبری از بصیرت خاصی برخوردارند/حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر شهدا درس عبرتی برای دشمنان داخلی و خارجی ایران بود

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از بصیرت خاصی برخوردارند، گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر پاک شهدا درس عبرتی برای دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  صفر نعیمی رز در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند خداوند در لحظه های نیاز بشارت خود را به این ملت نازل می کند اظهارکرد: حضرت آقا از بصیرت خاصی برخوردارند و نظری که ایشان را نائب امام زمان (عج) می‌دانند، به حق است.

  وی با بیان اینکه ذهن و فرمایشات مقام معظم رهبری را اگر بخوانیم، تجزیه و تحلیل و تفسیر آن تفسیر به رای خواهد بود، افزود: فرمایش رهبر انقلاب همانند اتفاقاتی است که در هشت سال دفاع مقدس در آن شرایط خاص اتفاق می افتاد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: خداوند در زمان هشت سال دفاع مقدس باران رحمت را فرو می فرستاد تا رزمندگان در عملیات های شبانه موفق ظاهر شوند و به اهداف الهی دست می یافتند.

  نعیمی رز با بیان اینکه خداوند در شرایط خاصی کمک ها و امدادهای غیبیش را نصیب رزمندگان می‌کرد، افزود: من سردار سپاه و جانباز ۵۰ درصد نظام هستم و این موضوعات را به چشم دیده ام و کسی تعریف نکرده و شست و شوی مغزی نشده ایم.

  وی تصریح کرد: فرمایش مقام معظم رهبری در این برهه از زمان که از سوی کشورهای جنایت کار و زورگو، زیاده خواه و جنایت طلب تهدید می شویم و درصدد هستند نظام را متلاشی و جمهوری اسلامی را براندازند، بسیار تاثیر گذار بود.

  نائب رئیس کمیته امنیت ملی و مطالبات داخلی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شرایطی که مذاکرات هسته ای شروع شده و در حال پیگیری است و از طرفی مخالفت های تعدادی از افراد که همراه با امریکا و کشورهایی که اروپایی و رژیم صهیونیستی و عربستان هستند و نمی خواهند جمهوری اسلامی پیشرفت کند و چشم پیشرفت نظام را ندارند حضور شهدا به موقع و در این لحظه ها نیاز بود.

  نعیمی رز اظهار کرد: تشییع پیکرهای پاک شهدا در این برهه از زمان که همه کوردلان فکر می کردند مردم از آرمان های شهدا و امام و منویات رهبرانقلاب فاصله گرفته اند و نظام در حال فروپاشی است، با ورود شهدا و حضور میلیونی مردم از اقصی نقاط ایران سبب شد که درس عبرتی برای دشمنان داخلی و خارجی کشورمان باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro