رشد 100 درصدی افزایش کانون های فرهنگی هنری مساجد در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳۱ خرداد ۹۴ - ۱۲:۲۴

  کد خبر : 33432
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا:

  رشد ۱۰۰ درصدی افزایش کانون های فرهنگی هنری مساجد در صومعه سرا

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا از رشد صد درصدی افزایش کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان نسبت به سال ۹۲ خبر داد.

  سید محمود رزمگیر در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با تبریک هلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در اواسط سال ۹۲، سی و سه کانون فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان فعالیت می کردند.

  وی افزود: امروز ۶۱ کانون فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان فعالیت می کنند که نشان از رشد صد درصدی افزایش کانون های مساجد در شهرستان هستیم.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه برخی از کانون های مساجد به صورت تخصصی کار می کنند، گفت: کانون مسجد شفت محله در زمینه کتاب و کتابخانه، کانون اباتر در زمینه وبلاگ نویسی، کانون واقع دشت در راستای نمایش فعالیت دارند.

  رزمگیر تصریح کرد: کانون هایی که در زمینه پژوهش مقام های استانی و کشوری کسب می کنند بودجه خوبی به آنها تعلق می گیرد.

  وی خاطرنشان کرد: اگر شخصی در صدد اخذ مجوز کانون برای مسجد محله خود باشد، در صورتی که هیئت امنای  مسجد وی را تایید کنند، مجوز کانون فرهنگی هنری مسجد به وی اعطا می‌شود.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا اظهار کرد: کانون المهدی اباتر هر روز غروب ختم قرآن، الزهرا گلشهر ختم قران و حفظ سوره یس، فاطمیه تولم شهر محفل انسی با قران و … برگزار می کنند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro