قيمت ويلا در گيلان از 50 ميليون تا 17 ميليارد تومان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۵ تیر ۹۴ - ۱۶:۱۱

  کد خبر : 33659

  قیمت ویلا در گیلان از ۵۰ میلیون تا ۱۷ میلیارد تومان

  در شهرهای مختلف استان گیلان، ویلاهای فراوانی وجود دارد، که قیمت این ویلاها از ۵۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۷ میلیارد تومان ادامه دارد.

  استان گیلان از استان‌های شمالی ایران است، این استان، از شمال به دریای خزر و کشور آذربایجان، که از طریق آستارا با آن دارای مرز بین‌المللی است، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می‌شود.

  کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان، مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان گیلان و دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران است. از دیگر شهرهای پرجمعیت این استان می‌توان به ترتیب به شهرهای بندر انزلی، مهمترین بندر ایرانی در حاشیه دریای خزر، لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، فومن و… اشاره کرد.

  در میان ویلاهای موجود در استان گیلان، گران‌ترین ویلای به فروش گذاشته مربوط به ویلایی در شهر چابکسر با قیمت ۱۷ میلیارد تومان و ارزان‌ترین مربوط به ویلایی در آستانه اشرفیه با قیمت ۵۰ میلیون تومان است.

  به گزارش اقتصادنیوز، همچنین ویلایی به مساحت ۱۴۰ متر در شهر لنگرود با قیمت هر متر مربع ۲۸٫۵ میلیون تومان از جمله گران‌ترین ویلاها در استان گیلان به شماره می‌رود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro