اختصاص بالغ بر 250 سبد کالا به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ تیر ۹۴ - ۱۷:۱۸

  کد خبر : 33751
  سرپرست کمیته امداد صومعه‌سرا:

  اختصاص بالغ بر ۲۵۰ سبد کالا به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد صومعه‌سرا

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: در ماه مبارک رمضان بالغ بر ۲۵۰ سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع می‌شود.

  حمید سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه ۴۲۴ ایتام تحت پوشش کمیته امداد هستند، اظهار کرد: این تعداد ایتام از طرف ۱۲۳۸ حامی حمایت می‌شوند.

  وی با بیان اینکه حامیان به صورت متغیر ماهانه از ۵ تا ۵۰ هزار تومان به حساب ایتام واریز می کنند، افزود: این حامیان در موارید مانند تهیه جهیزیه، ساخت و تعمیر مسکن و .. ایتام هم همکاری می نمایند.

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: به صورت میانگین ماهانه ۳۰ میلیون تومان از طرف حامیان ایتام به حساب آنها واریز می شود و این طرح مخصوص افرادیست که پدرانشان فوت کرده اند.

  سالاری با اشاره به طرح محسنین در کمیته امداد، تصریح کرد: طرح محسنین مخصوص فرزندان بد سرپرستی است که فرزند طلاق هستند که پدران بیمار و .. دارند که با وجود داشتن پدر از نعمت آن محرومند.

  وی خاطرنشان کرد: ۱۰۲ نفر در قالب طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا هستند که این تعداد دارای ۹۲ حامی می باشند.

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال، طرح اطعام و افطار نیازمندان در یکصد مسجد صومعه‌سرا اجرا می‌شود که در این مراسم از نیازمندان و خیرین دعوت به عمل می‌آید.

  سالاری با بیان اینکه یک صد و پنجاه سبد کالا با ارزش ریالی هر سبد یک صد و هفتاد هزار تومان در سال گذشته بین مددجویان این نهاد توزیع شد، گفت: امسال پیش بینی می‌شود این تعداد به ۲۵۰ سبد کالا برسد.

  وی افزود: سال گذشته هفت میلیون تومان به نیازمندانی که محتاج تهیه افطار و سحری خود بودند اهدا شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro