فعالیت 3 کمپ مجاز ترک اعتیاد در شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ تیر ۹۴ - ۱۷:۲۴

  کد خبر : 33753
  رئیس بهزیستی صومعه‌ سرا:

  فعالیت ۳ کمپ مجاز ترک اعتیاد در شهرستان صومعه سرا

  رئیس بهزیستی صومعه سرا از فعالیت سه کمپ مجاز ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

  مجید اصلاحی در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: در هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های مختلفی در سطح شهرستان برگزار شد.

  وی با بیان اینکه با همکاری گروه ان.جی.یو، جمعیت همیاران سلامت و روان صومعه سرا و جمعی از ادارات و نهادهای صومعه سرا اقدام به برپایی چادر در پارک ابریشم کردند، افزود: این چادر در راستای آموزش مبارزه با مواد مخدر به جوانان، نوجوانان و خانواده ها به مدت سه شب برپا بود.

  رئیس بهزیستی صومعه سرا گفت: در این سه شب از وجود هنرمندان مختلف درپارک استفاده شد و هدف از برگزاری این برنامه ها ضمن آگاه سازی و اطلاع رسانی به همه مردم به نوعی ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه است که یکی از راه های مبارزه با مواد مخدر می باشد.

  اصلاحی تصریح کرد: از دیگر برنامه های این نهاد در این هفته برگزاری تئاتر خیابانی با هدف مبارزه با مواد مخدر بود که مردم استقبال زیادی از این برنامه کردند.

  وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه نقاشی توسط کودکان مهدکودک در راستای مبارزه با مواد مخدر و اهدای جوایز از دیگر برنامه های این نهاد بود.

  رئیس بهزیستی صومعه سرا با بیان اینکه سه مرکز اقامتگاه میان مدت(کمپ ترک اعتیاد) در این شهرستان فعال است، اظهار کرد: با حضور رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر از این سه کمپ بازدید به عمل آمد.

  اصلاحی با بیان اینکه مردم باید آگاه شوند و راه های پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر را بدانند، افزود: باید بر روی کودکان ۲ تا ۱۲ سال برنامه ریزی کنیم و برنامه هایی لازم را به آنها آموزش دهیم تا بتوانند در آسنده از رفتن به سمت مواد مخدر خودداری نمایند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro