طرح «همای رحمت» و «سفره مهربانی» در صومعه‌سرا اجرا می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ تیر ۹۴ - ۲:۵۷

  کد خبر : 33794
  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا:

  طرح «همای رحمت» و «سفره مهربانی» در صومعه‌سرا اجرا می‌شود

  رئیس جمعیت هلال احمر صومعه‌سرا گفت: طرح “همای رحمت” با هدف کمک به نیازمندان و «سفره مهربانی» در ماه مبارک رمضان در صومعه‌سرا اجرا می‌شود.

  رضا سلیمی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و گذشت، جامعه‌ای آرام را رقم می‌زند که در این راستا ضرورت دارد فعالیت‌های داوطلبانه هلال احمر بیش از گذشته، گسترش یابد.

  وی با بیان اینکه طرح «همای رحمت» با هدف زنده نگه داشتن سیره امام علی(ع) در این شهرستان برگزار می شود، افزود: در این طرح خیرین و نیکوکاران در راستای تهیه و توزیع سبد غذایی بین نیازمندان مساعدت هایی با هلال احمرمی کنند.

  رئیس هلال احمر صومعه سرا گفت: در اجرای این طرح، داوطلبان و خیرین اقدام به تهیه  مواد غذایی برای نیازمندان می‌کنند و در بسته‌های مختلف آنها را بین نیازمندان توزیع می‌کنند.

  سلیمی تصریح کرد: همه اقلامی که در سبد غذایی جای گیرد شامل طرح همای رحمت است و خیرین می توانند کمک های خود را به جمعیت هلال احمر اهدا کنند تا این نهاد با شناسایی نیازمندان اقلام را در اختیار آنها قرار دهد.

  وی خاطرنشان کرد: ماه رمضان سال گذشته ۲۵۰ سبد کالا که هر سبد ارزش ۸۰ هزار تومان داشت، بین نیازمندان شناسایی شده شهرستان صومعه‌سرا توزیع گردید.

  رئیس جمعیت هلال احمر صومعه‌سرا اظهار کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان با برپایی سفره های مهربانی از نیازمندان دلجویی می شود و در این ضیافت از همه اعضای جمعیت هلال احمر دعوت به عمل می اید.

  سلیمی افزود: ارائه این خدمات موثر و مطلوب با حفظ کرامات انسانی و جامعه هدف، توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان در طول ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro