قطعی و افت فشار آب،صدای مردم ضیابر را در آورده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۴ تیر ۹۴ - ۲۱:۰۴

  کد خبر : 33951
  در ماه مبارک رمضان؛

  قطعی و افت فشار آب،صدای مردم ضیابر را در آورده است

  واران نیوز: قطعی و افت فشار آب در ماه مبارک رمضان و فصل تابستان صدای مردم ضیابر را در آورده است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، مدتی است که اهالی منطقه ضیابر با تماس پی در پی با تحریریه واران نیوز مشکل افت فشار آب این منطقه را با ما در میان می‌گذاشتند و انتظار رسانه‌ای شدن این خبر و کمک از مسئولان را داشتند.

  مدتی از این ماجرا گذشت که دوباره تماس آنها با ما بیشتر شد و اینبار گله از قطع شدن آب را آن هم در گرمای شدید تابستان و ماه مبارک رمضان کردند.

  قطع و افت فشار آب آشامیدنی در فصل تابستان، اهالی این منطقه را کلافه و به ستوه آورده است و به گفته خودشان بارها از شورا درخواست پیگیری کرده اند اما متاسفانه راه به جایی نبرده اند و این مشکل مرتفع نشده است.

  یکی از اهالی منطقه ضیابر گفت: مشکل قطعی و افت فشار آب زندگی روزمره را با مشکل مواجه کرده و مردم از این بابت در رنج به سر می برند.

  وی افزود: یکی از نکات قابل توجه در افت فشار آب این است که متاسفانه همان مقدار آب با کلی شن و رسوبات نا مطلوب از شیر آب خارج می شود و نمی توان از آن استفاده بهینه نمود.

  این شهروند ضیابری تصریح کرد: تجربه یک روز بدون آب خیلی سخت است چه رسد به روزی که این وضعیت به سریال تکراری و به میهمان ناخوانده تبدیل شود تمام کارهای زندگی عقب می افتد و زندگی بدون آب واقعا خیلی سخت و دشوار است.

  واران نیوز از مسئولان و متولیان مربوطه خواستار چاره اندیشی و رفع مشکل در این زمینه است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro