روز قدس سمبل مبارزه با ظلم و ستم است/هر اتفاقی بیفتد مردم از شعار "مرگ بر آمریکاو اسرائیل" دست بر نخواهند داشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ تیر ۹۴ - ۲۲:۳۶

  کد خبر : 34054
  امام جمعه صومعه‌سرا:

  روز قدس سمبل مبارزه با ظلم و ستم است/هر اتفاقی بیفتد مردم از شعار “مرگ بر آمریکاو اسرائیل” دست بر نخواهند داشت

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه روز قدس سمبل مبارزه با ظلم و ستم است، گفت: هر اتفاقی که بیفتد مردم از شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ براسرائیل” خود دست بر نخواهند داشت، چرا که ماهیت آمریکا و اسرائیل با مذاکرات و نتیجه آنها تغییر نمی‌کند و آنها همواره دشمن دیرینه ملت هستند.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه روز قدس یادگار امام خمینی(ره) است، اظهار کرد: امام(ره) آخرین روز جمعه را برای دفاع از مظلومان فلسطین به نام روز قدس نام گذاری کردند.

  وی افزود: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نه تنها روز قدس است ، بلکه روز انعکاس صدای همه مظلومین جهان علیه مستکبران و ظالمان است.

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه روز قدس سمبل مبارزه با ظلم و ستم است، گفت: روز جهانی قدس روز اعلام انزجار مسلمانان جهان و انسان های آزاده از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی به حمایت کشور های غربی، علیه مردم مظلوم فلسطین است.

  حجت‌الاسلام صدیقی به حضور مسلمانان جهان در روز قدس مقابل استکبار جهانی اشاره و تصریح کرد: ملت‌های مسلمان همیشه بیدار با حضور خود در راهپیمایی روز قدس پیامی روشن به جهانیان خواهند داد.

  وی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز ترسیم مخالفت همگانی ملت‌های مسلمان و جهان اسلام‌ با موجودیت رژیم جعلی و اشغالگر قدس است، خاطرنشان کرد: وحدت جهان اسلام بزرگترین عامل در آزادسازی سرزمین های اشغالی از لوث وجود رژیم جعلی ،جنایت پیشه وکودک کش صهیونیستی است.

  امام جمعه صومعه‌سرا اظهار کرد: مردم با شرکت با شکوه و با صلابت در راهپیمایی این روز حمایت همه جانبه خود را از آرمان مردم مظلوم فلسطین که همانا آزادی قدس شریف است ، اعلام می کنند.

  حجت الاسلام صدیقی افزود: هر اتفاقی که بیفتد مردم از شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ براسرائیل” خود دست بر نخواهند داشت، چرا که ماهیت آمریکا و اسرائیل با مذاکرات و نتیجه آنها تغییر نمی‌کند و آنها همواره دشمن دیرینه ملت هستند.

  يک ديدگاه

  1. حسن گفت:

   ما هیچ وقت دست از شعار اصلی مان برنمیداریم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro