اجرای طرح تابستانی در حاشیه تالاب صومعه سرا برای معرفی جاذبه های شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ تیر ۹۴ - ۳:۴۹

  کد خبر : 34060
  رئیس میراث فرهنگی صومعه سرا خبر داد:

  اجرای طرح تابستانی در حاشیه تالاب صومعه سرا برای معرفی جاذبه های شهرستان

  مسئول میراث فرهنگی شهرستان صومعه سرا گفت: برای معرفی بهتر جاذبه های گردشگری شهرستان ،طرحی تابستانی در کنار تالاب صومعه سرا برای گردشگران اجرا میشود.

  علیرضا مهرگان در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز درمورد بازدیهای صورت پذیرفته از رستوران ها اظهار کرد: این بازدیها به صورت مستمر در تابستان انجام میگیرد تا گردشگرانی که به شهرستان می ایند از امکانات موجود به نحوه مطلوب استفاده نمایند.

  وی افزود: چند واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند و از ادامه فعالیتشان در ماه رمضان جلوگیری بعمل آمد تا استانداردهای لازم را رعایت نمایند.

  رئیس میراث فرهنگی صومعه سرا از طرح تابستانی در حاشیه تالاب شهرستان صومعه سرا خبر داد و گفت: پکیج گردشگری در واحدهای زیرمجموعه این اداره بعد از ماه رمضان ارایه می شود .

  مهرگان تصریح کرد: پکیج شامل بازدید از تالاب وگل نیلوفر همراه با پذیرایی با قیمت مناسب عرضه خواهد شد و با لیدرهای تورهای گردشگری هماهنگی بعمل امده تا مسافران از این پکیج ها استفاده نمایند و هدف از این طرح تابستانی معرفی جاذبه های شهرستان صومعه سرا به گردشگران است.

  وی در ادامه از عرضه محصلات صنایع دستی در غرفه های فرهنگی اجتماعی خبر داد که در پارک ابریشم به همت شهرداری و سپاه وسایر ادارات برپا شده و تا پایان تابستان فعالیت می کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro