امام علی(علیه‌السلام) معشوق فطری حق‌جویان است/مومنان سیم دل را به خداوند وصل کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ تیر ۹۴ - ۲۰:۲۳

  کد خبر : 34132
  امام جمعه موقت صومعه سرا:

  امام علی(علیه‌السلام) معشوق فطری حق‌جویان است/مومنان سیم دل را به خداوند وصل کنند

  امام جمعه موقت صومعه‌سرا با بیان اینکه امام علی(علیه‌السلام) معشوق فطری حق‌جویان است، گفت: در شب‌های قدر مؤمنان سعی ‌کنند به نحوی سیم دل را به خداوند وصل کنند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حجت‌الاسلام فرنوش اقدامی، در مراسم دومین شب قدر در جمع مردم صومعه‌سرا اظهار کرد: از خداوند منان می‌خواهیم در شب شهادت امام علی(علیه‌السلام) باران رحمت خویش را بر همه ما بباراند.
  وی با بیان اینکه خدا آفرینش را با امام علی(علیه‌السلام) طراحی کرد، افزود: امشب شب نزول قرآن است که هر ساله اتفاق می‌افتد و قرآن صامت ظهور و قرآن ناطق که امام علی(علیه‌السلام) است غروب می‌کند.
  امام جمعه موقت صومعه‌سرا با بیان اینکه امشب شب دعاو استغفار است و باید از تمام وجود خدای خود را صدا و طلب آمرزش کنیم، گفت: امشب باید خود را در برابر قرآن قرار دهیم زیرا قران زنده است.
  حجت‌الاسلام اقدامی با بیان اینکه امشب شب امام علی(علیه‌السلام) است، تصریح کرد: امشب اگر دستی خالیست از خداوند بخواهد مقداری از مهر علی(علیه‌السلام) را در دل شما قرار دهد.
  وی با بیان اینکه امام علی(علیه‌السلام) معشوق فطری حق‌جویان است، خاطرنشان کرد: امشب شب امن و امان و واکسینه و بیمه کردن جوانان از شر دشمنان است.
  امام جمعه موقت صومعه‌سرا با بیان اینکه امام علی(علیه‌السلام) با همه انبیا مخفیانه بوده و با پیغمبر(صلی‌الله علیه وآله) ظاهر شده است، اظهار کرد: حضرت یونس را از دهان ماهی، ابراهیم خلیل‌الله را  از آتش نمرود و … را امیرالمومنین(ع) نجات داده است.
  حجت‌الاسلام اقدامی افزود: این شب بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدی‌ها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، محبت را جایگزین ظلم و ستم کنیم و امشب در این راستا از خداوند و امام علی(ع) مدد بجوییم.
  وی گفت: در شب‌های قدر مؤمنان سعی ‌کنند به نحوی سیم دل را به خداوند وصل کنند که در این زمینه دل‌های شکسته شده در عزای امیر‌المؤمنین(علیه‌السلام) زمینه‌ی راز و نیاز بهتر با خداوند را فراهم می‌کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro