طنین صدای« سبحانک يا لا اله الا انت،الغوث الغوث خلصنا من النار يارب » مردم صومعه‌سرا در آسمان شهر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ تیر ۹۴ - ۲۱:۰۰

  کد خبر : 34136
  به مناسبت 21رمضان/

  طنین صدای« سبحانک یا لا اله الا انت،الغوث الغوث خلصنا من النار یارب » مردم صومعه‌سرا در آسمان شهر

  ندای « سبحانک یا لا اله الا انت،الغوث الغوث خلصنا من النار یارب » مردم صومعه‌سرا در آسمان شهر طنین انداز شد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، مراسم دومین شب قدر همزمان با سراسر کشور در صومعه‌سرا با حضور خیل جمعیت متدین و ولایتمدار  در پارک ابریشم در جوار مزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.
  این مراسم از ساعت ۲۳ با قرائت قران آغاز شد و با خواندن دعای جوشن کبیر، سخنرانی و بر سرگرفتن قران و نوحه‌خوانی و سینه‌زنی عاشقان علی‌بن ابی طالب به اتمام رسید.
  حضور پرشور و گسترده جوانان و نوجوانان روزه دار صومعه‌سرایی در این مراسم معنوی نشان از اوج خلوص و بندگی داشت و جوانان نیز از خداوند متعال تقدیر شایسته برای خود خواستار شدند.
  مردم متدین صومعه‌سرا در شب بیست و یکم رمضان قرآن‌ها را برسرشان گرفتند و با واسطه قرار دادن ائمه اطهار(علیه‌السلام) حاجات خویش را از خداوند منان طلب کردند.
  مومنان در این شب با قرائت دعای جوشن کبیر و خواندن مکرر آیه ” سبحانک یا لا اله الا انت،الغوث الغوث خلصنا من النار یارب” و اقامه نماز مخصوص شب احیا و قرائت زیارت عاشورا از خداوند رحمان طلب آمرزش گناهانشان را کردند.

  شیرین، یکی از حاضرین در مراسم گفت: خداوند فرصت بسیار خوبی را به نام ماه مبارک رمضان و لیالی قدر در اختیار بندگانش قرار داده است تا بندگان بتوانند از این فرصت حداکثر استفاده را ببرند و امیدوارم امشب گناه همه مومنان بخشوده شود.


  کمی آن طرف‌تر خانمی با طفل خردسالش در مراسم حضور داشت و دلیل حضورش را توسل به ائمه معصومین و طلب آمرزش گناهان خود از خدا عنوان کرد و افزود: امیدوارم که ما بتوانیم در این دهه آخر ماه رمضان و از این فرصت الهی و طلایی حداکثر استفاده را ببریم.


  علی جوان ۲۶ ساله صومعه‌سرا در این راستا تصریح کرد: شب قدر شب دلدادگی با معبود است و  تقدیر و سرنوشت انسان در این شب پر فضیلت رقم خواهد خورد پس برای تقدیری شایسته و خداپسند باید تلاش نماییم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro