حضور 138دانش‌آموز تحت پوشش در کلاس‌های کانون رهپویان ولایت صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۹ تیر ۹۴ - ۱۹:۳۰

  کد خبر : 34241
  سرپرست کمیته امداد صومعه سرا:

  حضور ۱۳۸دانش‌آموز تحت پوشش در کلاس‌های کانون رهپویان ولایت صومعه‌ سرا

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: ۱۳۸ دانش‌آموز تحت پوشش این نهاد در کلاس‌های کانون رهپویان ولایت ثبت نام کرده‌اند.

  حمید سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: هر ساله با فرا رسیدن فصل تابستان کمیته امداد اقدام به برگزاری کلاس‌های تابستانی در قالب کانون رهپویان ولایت می‌کند.

  وی با بیان اینکه کلاس‌های مذکور از اول تیر ماه آغاز می‌شود و تا ۲۰ شهریور ادامه دارد، افزود: این گونه کلاس‌ها در غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزتان بسیار موثر است.

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه سال گذشته ۱۲۳ نفر در این کلاس‌ها شرکت کردند، گفت: امسال دانش‌آموزان استقبال بیشتری از این کلاس‌ها داشتند و تا کنون ۱۳۸ نفر ثبت نام کرده‌اند. سالاری تصریح کرد: در کانون رهپویان ولایت کلاس‌های احکام، قرآن، ورزشی، گلسازی، طراحی، رایانه و نقاشی برگزار می‌شود و دانش‌آموزان از این کلاس‌ها بهره مند می‌شوند.

  وی با بیان اینکه سال گذشته بالغ بر ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعتبار برای این کلاس‌ها هزینه شد،خاطرنشان کرد: کلیه دانش‌آموزان و دانشجویان و فرزندان مددجو می‌توانند در این کلاس‌ها به صورت رایگان شرکت نمایند.

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا اظهار کرد: در پایان کلاس‌ها و در بخش اختتامیه به نفرات برتر کانون جوایزی اهدا می‌شود و نفرات برتر به اردوی زیارتی سیاحتی خارج از استان گیلان اعزام می‌شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro