رییس جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معارفه شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۰ تیر ۹۴ - ۲۰:۳۶

  کد خبر : 34282

  رییس جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معارفه شد

  رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن،با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فرماندار فومن و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی معارفه شد.

  فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با حضور در فومن، رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان را معرفی کرد.

  در جلسه مذکور که صبح امروز شنبه ۲۰ تیر ۹۴ با حضور میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن و ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری فومن انجام شد؛ «یوسف نیک انجام» به عنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معرفی و از زحمات حسین شهیدزاده رییس پیشین این اداره تقدیر شد.

  یوسف نیک انجام متولد سال ۱۳۵۵ در روستای حسین کوه شهرستان فومن و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.

  وی پیش از این، ریاست اداره امور اداری و رفاهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج، مسئولیت کمیته نخبگان شهرستان آوج و مشاور مدیرکل و مسئول امور ایثارگران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را برعهده داشته است.

  دو بار انتخاب به عنوان کارمند نمونه کشوری و دریافت تقدیرنامه از وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک بار دریافت لوح تقدیر از مدیرکل امور استانهای وزارت متبوع در اسفند ۹۳، سه بار دریافت تقدیرنامه از مشاور امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رزومه کاری وی به چشم میخورد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro