توزیع 150 سبد غذایی بین مددجویان بهزیستی صومعه‌سرا در ماه مبارک رمضان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۲ تیر ۹۴ - ۲۲:۲۵

  کد خبر : 34334
  رئیس بهزیستی صومعه‌سرا:

  توزیع ۱۵۰ سبد غذایی بین مددجویان بهزیستی صومعه‌سرا در ماه مبارک رمضان

  واران نیوز: رئیس بهزیستی صومعه‌سرا گفت: در ماه مبارک رمضان بالغ بر ۱۵۰ سبد غذایی بین نیازمندان و مددجویان بهزیستی این شهرستان توزیع شده است.

  مجید اصلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با تبریک هفته بهزیستی اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تا کنون بالغ بر ۱۵۰ سبد عذایی بین مددجویان این نهاد توزیع شده است.

  وی با بیان اینکه توزیع سبد غذایی ماه مبارک رمضان بین مددجویان بهزیستی تا پایان ماه مبارک ادامه دارد، افزود: ارزش هر سبد غذایی بالغ بر ۶۰ هزار تومان است.

  رئیس بهزیستی صومعه‌سرا با بیان اینکه اقلام این سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، پنیر، خرما و حبوبات است،گفت: بیش از یک هزار مددجو زیر پوشش اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا هستند.

  اصلاحی با اشاره به برنامه‌های هفته بهزیستی در این شهرستان تصریح کرد: افتتاح ۶ واحد مسکونی مددجویی با زیربنای ۴۵ متر مربع و ارزش ۳۰ میلیون تومان در هفته بهزیستی در دستور کار است.

  وی خاطرنشان کرد: این واحدهای مسکونی از طریق خیرین، آورده خود مددجو و کمک های بهزیستی احداث شده است.

  رئیس بهزیستی صومعه سرا اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه نقاشی و آثار صنایع دستی توسط مددجویان این نهاد از دیگر برنامه‌ ها در هفته بهزیستی است که مددجویان توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro