مراسم ضیافت افطاری پرسنل خدماتی بخش میرزاکوچک توسط فرماندار صومعه‌سرا+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ تیر ۹۴ - ۱۷:۴۹

  کد خبر : 34359
  افطار ساده/

  مراسم ضیافت افطاری پرسنل خدماتی بخش میرزاکوچک توسط فرماندار صومعه‌سرا+تصاویر

  پرسنل خدماتی ادارات گوراب‌زرمیخ مهمان ضیافت افطاری فرماندار صومعه‌سرا بودند

  به گزارش خبرنگار واران نیوز از صومعه‌سرا، در اقدامی تحسین برانگیز شب گذشته پرسنل خدماتی ادارات بخش میرزاکوچک گوراب زرمیخ مهمان ضیافت افطاری فرماندار صومعه‌سرا بودند که فرماندار با دستان خود از آنها پذیرایی کرد.

  در این ضیافت فرماندار صومعه‌سرا، معاون فرماندار، شهردار و بخشدار گوراب زرمیخ و همه پرسنل خدماتی ادارت بخش گوراب زرمیخ به خصوص پرسنل خدمات شهرداری حضور داشتند.

  حسین اسماعیل‌پور، فرماندار صومعه‌سرا در این مراسم اظهار کرد: برپایی ضیافت افطاری از سنت‌های حسنه ائمه معصومین(علیه‌السلام) است و این مراسم نیز به منظور تکریم و ترویج این سنت حسنه و نیز ایجاد انس و الفت بیش از پیش  بین مجموعه کارکنان و فرمانداری برپا شده است.

  وی با بیان اینکه زحمات پرسنل خدماتی شهرستان قابل تقدیر است، افزود: این ضیافت بهانه‌ای برای تشکر از شما عزیزان برای خدامت دهی بی‌منت شایسته و صادقانه به شهروندان است.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به خودسازی و تهیب نفس در این مبارک، گفت: در ماه مهمانی خداوند متعال، درهای رحمت گشوده شده و باید تلاش کرد از برکات وجودی این ماه، نهایت بهره را برد.

  اسماعیل‌پور تصریح کرد: آرزوی قبولی طاعات وعبادات وموفقیت وشادکامی روز افزون برای پرسنل خدماتی بخش میرزاکوچک را از خداوند منان مسئلت دارم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro