مقام معظم رهبری اراده ی نظام اسلامی را در مذاکرات هسته ای به امریکا و متحدانش دیکته نمود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ تیر ۹۴ - ۱۴:۲۵

  کد خبر : 34396
  نماینده ولی فقیه در سپاه گیلان:

  مقام معظم رهبری اراده ی نظام اسلامی را در مذاکرات هسته ای به امریکا و متحدانش دیکته نمود

  حجت الاسلام و المسلمین عزت الله معتمد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در جلسه اختتامیه برنامه …

  حجت الاسلام و المسلمین عزت الله معتمد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در جلسه اختتامیه برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان در جمع پاسداران به ایراد سخن پیرامون مذاکرات هسته ای پرداخت.

  وی بیان کرد: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در طرح همدلی و همزبانی دولت و ملت و مدیریت بی نظیر معظم له، منطق و اراده نظام اسلامی را در مذاکرات هسته ای به امریکا و متحدانش تحمیل و دیکته نمود.

  معتمد با اشاره به اینکه حقانیت، مظلومیت و صداقت نظام و مردم ایران که در معرض دید مسلمانان و ملت های غیرمسلمان قرار دارد، تاکید کرد: استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و حمایت و پشتیبانی صهیونیسم پس از چند دهه مبارزه و مقاومت در برابر باورها و اعتقادات ملت شریف ایران نه تنها در این مرحله از مذاکرات هسته ای به قدرت منطقه ای و بین المللی انقلاب اسلامی اعتراف نمود.

  حجت الاسلام معتمد با بیان اینکه در حقیقت اعتراف دشمن به توان و قدرت نظام اسلامی در منطقه، موجب خرسندی ملت ایران و مسلمانان جهان می باشد تصریح کرد: البته تیم مذاکره کننده به خوبی می دانند که هر توافق و تصمیمی در ادامه روند گفتگوهای هسته ای باید در راستای تقویت و استحکام عزت و اقتدار ملی باشد در غیر این صورت برای ملت فهیم صبور و مجاهد ایران اسلامی قابل قبول نیست.

  مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان همچنین گفت: نتیجه توافق مذاکرات هرچه که باشد، در روحیه استکبار ستیزی و پرچم داری انقلاب اسلامی در مبارزه با ظلم و دفاع از ملت های مسلمان و مظلوم جهان تاثیر گذار نیست.

  وی در پایان اضافه کرد: ملت ما براساس تعیین های وحیانی و آموزه های دینی هم اهل انتصار است و هم اهل تناصر. یعنی هم در مقابل قدرت های قلدر و و زورگو می ایستاد و هم ملت های مسلمان را برای مبارزه برعلیه اهل ظلم و ستم و استکبار به میدان می آورد. این رسالت انقلاب اسلامی است که حضرت امام خمینی(ره) مبتنی بر مبانی مکتب اسلامی ناب محمدی تبیین نموده است و برای همیشه و در همه عرصه ها جزء اصول سیاسی این انقلاب است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro