مبارزه با آمریکا تا زمان وجود خوی استکباری آن ادامه دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۶ تیر ۹۴ - ۲۰:۲۴

  کد خبر : 34438
  امام جمعه صومعه سرا:

  مبارزه با آمریکا تا زمان وجود خوی استکباری آن ادامه دارد

  امام جمعه صومعه سرا گفت: این‌طور نیست که امروز با جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای، دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران …

  امام جمعه صومعه سرا گفت: این‌طور نیست که امروز با جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای، دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران تمام شده است بلکه تا آمریکا، آمریکاست و خوی استکباری خود را کنار نگذاشته است مبارزه با آن ادامه دارد.

   حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: ایران امروز به مرکز مسائل جهانی تبدیل شده است و این هفته همه جهان در انتظار نتایج مذاکرات هسته‌ای بودند.

  وی افزود: رییس جمهور آمریکا پس از مذاکرات هسته‌ای اعتراف کرد که در صورت عدم توافق دیگر کشورها در بحث تحریم با آنها همراهی نمی‌کردند و آنها مجبور به پذیرش این توافق شدند.

  حجت الاسلام صدیقی با اشاره به خوی استکباری آمریکا گفت: این طور نیست که امروز با یک جمع‌بندی اولیه مذاکرات هسته‌ای دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران تمام شده است بلکه تا آمریکا، آمریکاست و خوی استکباری خود را کنار نگذاشته است و تا ایران، ایران اسلامی است، مبارزه با آمریکا ادامه دارد.

  امام جمعه صومعه سرا با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر گفت: ابقای عمل صالح مهم‌تر از خود عمل است و شایسته نیست پس از یک ماه مناجات با خدا و قرآن خواندن به وضعیت روحی و معنوی گذشته برگردیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro