حوادث/ جان باختن 5 نفر بر اثر جاري شدن سيل در جاده چالوس/ از سرنوشت سرنشينان 25 خودرو اطلاعي در دسترس نيست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ تیر ۹۴ - ۱۰:۴۹

  کد خبر : 34512

  حوادث/ جان باختن ۵ نفر بر اثر جاری شدن سیل در جاده چالوس/ از سرنوشت سرنشینان ۲۵ خودرو اطلاعی در دسترس نیست

  معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج از جان باختن حداقل پنج نفر بر اثر سیل در جاده چالوس خبر داد …

  معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج از جان باختن حداقل پنج نفر بر اثر سیل در جاده چالوس خبر داد و گفت: سیل ۲۵ خودرو را با خود برده و تا کنون اطلاعی از سرنوشت سرنشینان این خودروها در دست نیست.

  محمدتقی ایرانی صبح دوشنبه در گفتگو با فارس اظهار داشت: سرنشینان یک دستگاه پژو ۲۰۶ که در جاده چالوس تردد داشتند، گرفتار سیل شدند که متاسفانه سه سرنشین این حادثه جان خود را از دست دادند و اجساد دو کشته دیگر را نیز از آب بیرون آورده‌ایم. بنابراین تا این لحظه تعداد قطعی کشته شدگان حادثه سیل به پنج نفر رسیده است.

  معاون استاندار البرز به ایرنا نیز گفت: بر اساس برآوردهای اولیه خسارت های وارده سنگین است و اکنون به طور دقیق نمی توان میزان آن را اعلام کرد.

  وی با اشاره به از بین رفتن زیرساخت هایی نظیر راه، شبکه آب و برق روستای سیجان جاده چالوس در اثر سیل، گفت: گروه های امدادرسان تجهیزات و آذوقه مورد نیاز را برای سیل زدگان تامین کرده اند.

  فرماندار کرج با اشاره به تشکیل ستادهای بحران استان و شهرستان کرج از شب گذشته، گفت: مسوولان استان از ساعات اولیه وقوع حادثه در محل حضور داشته اند و حسینیه روستا و دهداری نیز برای اسکان آسیب دیدگان تجهیز شده است.

  باقری مدیرکل مدیریت بحران استان البرز نیز در گفتگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه امدادرسانی کماکان ادامه دارد، گفت: قربانیان حادثه تا کنون همان ۵ نفر هستند و امیدواریم سرنشینان ۲۵ خودرویی را که آب برده در سلامت باشند.

  وی نیز طغیان رودخانه کرج را عامل وقوع این سیل دانست و گفت: طغیان رودخانه همراه با حجم بالای سنگ و گل و لای باعث شده که برخی خودروها در مسیر رودخانه کاملا از بین بروند.

  بارش شدید باران و توفان که از عصر یکشنبه استان البرز را در نوردید، باعث طغیان رودخانه کرج درمسیر جاده چالوس شد و تا کنون سیل در روستای سیجان باعث مرگ ۵ نفر شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro