شواهد نشان می‌دهند: اندروید M به جای نسخه 6 با شماره نسخه 5.2 منتشر می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ تیر ۹۴ - ۴:۰۹

  کد خبر : 34552

  شواهد نشان می‌دهند: اندروید M به جای نسخه ۶ با شماره نسخه ۵٫۲ منتشر می‌شود

  هنگامی که در مورد رشد و توسعه یک نرم افزار صحبت می کنیم، تفاوت شماره نسخه جدید آن نرم افزار …

  هنگامی که در مورد رشد و توسعه یک نرم افزار صحبت می کنیم، تفاوت شماره نسخه جدید آن نرم افزار با نسخه قبلی نشان دهنده اندازه و اهمیت تغییرات صورت گرفته است. به عنوان مثال پرش از نسخه ۱٫۵ به ۲٫۰ نشان دهنده یک بروزرسانی بزرگتر نسبت به تغییر از نسخه ۱٫۴ به ۱٫۵ است. به همین دلیل هنگامی که بروزرسانی از اندروید ۴٫۴ به ۵ صورت گرفت، شاهد تغییرات وسیعی در این سیستم عامل بودیم. اما در مورد اندورید M این تغییرات چگونه پیش بینی می شوند؟

  در حال حاضر پیش بینی هایی در مورد اینکه اندورید M قرار نیست با شماره نسخه ۶ معرفی شود به گوشی می رسد. در حالی که گزارش های اخیر نشان می دهد که این نسخه از سیستم عامل اندروید قرار است با شماره نسخه ۵٫۲ معرفی شود امروز اسکرین شاتی از ویژگی Demo Mode در محیط اندورید M منتشر شد که می تواند مدرکی برای اثبات این شایعات باشد. ویژگی Demo Mode سبب می شود که علاوه بر عدم نمایش اعلان ها، میزان شارژ باتری به صورت ۱۰۰ درصد نشان داده شود. در اصل این ویژگی تمام خصوصیات ظاهری سیستم عامل را به صورت پیشفرض و در قالب اصلی به نمایش می گذارد. اما مهمترین نکته ای که در این تصاویر نهفته است ساعت سیستم عامل است که در حالت Demo Mode مقدار ۵:۲۰ را به نمایش می گذارد. از طرفی می دانیم که ویژگی Demo mode تنها در آخرین بیلد از اندورید M در دسترس قرار می گیرد.

  اگرچه ممکن است این پیش بینی ها غلط از آب در بیایند اما این برای اولین بار نیست که چنین اطلاعات مهمی به این صورت فاش می شوند. در اصل بسیاری از تولید کنندگان نرم افزار علاقه دارند که از طریق ساعت نشانه ها و اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro