تماشا کنيد/ انتشار اولين ويديوي تبليغاتي مايکروسافت براي ويندوز ۱۰

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ تیر ۹۴ - ۴:۲۷

  کد خبر : 34568

  تماشا کنید/ انتشار اولین ویدیوی تبلیغاتی مایکروسافت برای ویندوز ۱۰

  مایکروسافت به مناسبت رونمایی از ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۹ جولای (۹ روز دیگر) از چند روز پیش جریان تبلیغاتی …

  مایکروسافت به مناسبت رونمایی از ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۹ جولای (۹ روز دیگر) از چند روز پیش جریان تبلیغاتی جدید ترین محصول خود را آغاز کرده است. مایکروسافت این تبلیغات را ابتدا در ایالات متحده شروع کرده و نقاط بسیاری از شهر ها را با بنر های تبلیغاتی ویندوز ۱۰ مزین کرده است. این جریان تبلیغاتی حول نسل جدید سیستم عامل مایکروسافت و دعوت کاربران برای آغاز یک دوران جدید است.

  اظهاراتی از کمپانی:
  در آغاز کار این جریان تبلیغاتی ما با کودکان بسیاری از سراسر جهان مانند مراکش، تایلند، ایسلند، انگلستان و ایالات متحده، روبه رو شدیم که حمایت تبلیغاتی خود برای هدفی که ما داریم را ابراز کردند. هدفی که چشم انداز آن توانمند سازی هر چه بیشتر کاربران و کمک به سازمان ها برای دست یابی های بیشتر است. این تبلیغات نشان می دهند که چگونه یک تکنولوژی می تواند بر خواسته از طبیعت و در تعامل با انسان و چیزی قابل درک و لمس و باشد و اینکه تکنولوژی، چگونه می تواند منطبق با نیاز های انسانی باشد. و در راس همه این ها ویندوز است که روش های انسانی و بشر دوستانه را برای انجام امور فراهم می کند. لذت ببرید!

  در ویدیوی زیر می توانید اولین اقدام تبلیغاتی مایکروسافت را برای ویندوز ۱۰ مشاهده کنید:
  لینک دانلود

  بدون شک ویندوز ۱۰ فصل جدیدی از تعاملات را برای انسان و تکنولوژی رقم خواهد زد. اگر گذشته را مرور کنیم موارد خوبی را از تجربه مایکروسافت در این زمینه خواهیم یافت برای مثال ویندوز XP که در زمان خود غوغا به پا کرد و چیزی کمتر از یک انقلاب نرم افزاری نبود. ما کاربران امروزی که در آستانه ورود به فصل و فضای جدیدی در دنیای تکنولوژی و رایانه ای هستیم، مطمئنا سال ها بعد خاطره ای خوشی از این دوران در سر خود خواهیم داشت و ویندوز ۱۰ را نیز به مانند ویندوز XP و بسیاری موارد دیگر به نیکی یاد خواهیم کرد. آن روز با کمی تامل خواهیم دید که تاثیر این سیستم عامل بر زندگی بشر تا چه حدی بوده است.
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro