37 کلاس صومعه‌سرا پذیرای مسافران تابستانی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۱ تیر ۹۴ - ۸:۳۲

  کد خبر : 34622
  رئیس اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا عنوان کرد

  ۳۷ کلاس صومعه‌سرا پذیرای مسافران تابستانی

  رئیس اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: ۳۷ کلاس در چهار مدرسه نمونه و مجهز صومعه‌سرا آماده پذیرش مسافران تابستانی است.

  واران نیوز: مجید آلیانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در صومعه‌سرا با اشاره به پذیرایی ۷۰ خانوار تاکنون در محل‌های اسکان آموزش و پرورش، اظهار کرد: این خانوارها تعداد ۳۲۹ نفر را شامل می‌شوند.

  وی با بیان اینکه در سال گذشته برای اسکان تابستانی، ۲۹۱ خانوار پذیرش شده بودند، افزود: ۲۸۱ خانوار از تعداد مذکور جزو فرهنگیان و ۱۰ خانوار نیز از کارکنان نهاد دولتی دیگری بودند.

  رئیس ستاد اسکان صومعه‌سرا گفت: سال گذشته در مجموع برای اسکان تابستانی پذیرای یک‌هزار و ۵۷۷ نفر بودیم که از این تعداد، یک‌هزار و ۵۲۴ نفر فرهنگی و بقیه از نهادهای دیگر بودند.

  وی از فعالیت چهار مدرسه در زمینه اسکان مسافران تابستانی از جمله یکء‌مدرسه به صورت ویژه خبر داد و تصریح کرد: مدرسه نمونه دولتی‌الزهرا (س) با ۱۷ کلاس مجهز و درجه A است.

  آلیانی ادامه داد: سه مدرسه ۱۷ شهریور و زینب (س) گوراب‌زرمیخ و بعثت اباتر نیز جزو مدارس درجه B هستند که در مجموع ۲۰ کلاس برای اسکان و پذیرایی از مسافران تابستانی دارند.

  وی مدارس ویژه را شامل خوابگاه نمونه دولتی دارای تخت، یخچال و تلویزیون مجزا برای هر مسافر و مدارس درجه B دارای کف موکت و فرش و امکاناتی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … عنوان کرد که به صورت مشترک استفاده می‌شود.

  این مقام مسئول با بیان اینکه امسال از اول تیر ماه با ۳۷ کلاس آماده پذیرایی و اسکان مسافران تابستانی در شهرستان شده‌ایم، خاطرنشان کرد: رسالت این نهاد تلاش برای شناسایی اماکن دیدنی و بناهای تاریخی شهر صومعه‌سرا به مسافران تابستانی است و در این زمینه بروشور و کتابچه‌های مربوط به بناها و اماکن دیدنی شهرستان بین مسافران توزیع می‌شود.

  وی پذیرش از مسافران تابستانی در مدارس مذکور را به صورت حضوری و اینترنتی ذکر کرد و یادآور شد: امیدواریم مسافران ستاد اسکان آموزش و پرورش صومعه‌سرا از خدمات ارائه‌شده رضایت کافی را داشته باشند و این شهرستان و استان را با خاطره‌ای خوب ترک کنند./فارس

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro