طرح ضیافت الهی با حضور 3200نفر در بقاع متبرکه صومعه‌سرا اجرا شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱ مرداد ۹۴ - ۱:۰۸

  کد خبر : 34628
  رئیس اوقاف صومعه سرا:

  طرح ضیافت الهی با حضور ۳۲۰۰نفر در بقاع متبرکه صومعه‌سرا اجرا شد

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: طرح ضیافت الهی همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در چهارده بقعه شاخص صومعه‌سرا با حضور سه هزار و ۲۰۰ نفر برگزار شد.

  عزیز خادم‌شریف، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای انجام فعالیت‌های قرآنی است طرح ضیافت الهی در سطح شهرستان با توجه به بخشنامه‌های ابلاغی از سوی سازمان اجرا شد.

  وی با بیان اینکه اجرای طرح ضیافت الهی سبب گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود، افزود: ۱۴ بقاع متبرکه و شاخص صومعه‌سرا میزبان برگزاری طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان بودند.

  ریس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: برنامه‌های اجرایی امسال در طرح ضیافت الهی، برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) ، مراسم ترتیل خوانی و جزخوانی قرآن کریم، برگزاری جلسات تفسیر، برگزاری مراسم‌های شب قدر، برگزاری محافل انس با قرآن کریم و .. بوده است.

  خادم‌شریف با بیان اینکه در پنج بقاع متبرکه خیمه معرفت و در دو بقاع دو نمایشگاه فرهنگی برپا کرده بودند، تصریح کرد: مردم از خیمه‌های معرفت و نمایشگاه استقبال زیادی کردند.

  وی با بیان اینکه در شب میلاد امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) یک هزار و ۷۰ نفر اطعام شدند، خاطرنشان کرد: در مجموع در کل ماه مبارک رمضان بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر در سطح چهارده بقاع شاخص شرستان مورد اطعام قرار گرفتند.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا با بیان اینکه برای برگزاری برنامه‌ها و مراسمات طرح ضیافت الهی بالغ بر ۳ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، اظهار کرد: هزینه‌های طرح از محل اجرای نیات منطبق، فرهنگی بقعه و از مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

  خادم‌شریف با بیان اینکه در سه بقعه شاخص این شهرستان نماز عید فطر با حضور یک هزار و ۷۰۰ نفر برگزار شد، افزود: در مجموع سه هزار و ۲۰۰ نفر در طرح ضیافت الهی شرکت کردند.

  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro