کنایه روحانی به صدا و سیما

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ مرداد ۹۴ - ۱۱:۰۸

  کد خبر : 34804

  کنایه روحانی به صدا و سیما

  رییس جمهور در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت گریزی به سایت ها و روزنامه های منتقد دولت و رسانه ملی زد و گفت: اجرای سلامت، از بداخلاقی ها در سایت ها و برخی روزنامه ها که انشالله در صداوسیما نیست، آغاز می شود!

  خبرآنلاین: صبح امروز رییس جمهور در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت سخنرانی کرد. این سخنرانی مستقیما از شبکه خبر صداوسیما پخش شد.

  جت الاسلام حسن روحانی در بخشی از سخنانش که به موضوع سلامت اختصاص داشت، با بیان اینکه سلامت مردم فقط با پزشک و بیمارستان حل نمی شود، بلکه مردم هم باید به صحنه بیایند، گفت: سلامت که فقط شستن سبزی و میوه نیست. از آن بوق بی دلیل در خیابان و رانندگی بی ملاحظه در جاده ها شروع می شود.

  او سپس گریزی به سایت ها و روزنامه های منتقد دولت و رسانه ملی زد و ادامه داد: اجرای سلامت، از بداخلاقی ها در سایت ها و برخی روزنامه ها که انشالله در صداوسیما نیست، آغاز می شود!

  رئیس جمهور سپس با خنده گفت: «چقدر باید B12 مصرف کنید که اعصابتان راحت شود!» این بخش از سخنان وی با لبخند وزیر خارجه و تشویق حضار روبرو شد.

  روحانی در بخش دیگری از سخنانش گفت: انسان از ماده انس است و با همتای خودش انس می گیرد. بدون انس و تنها در غار نمی توان زندگی کرد. انس اساس نشاط و روحیه است و درمان دردها از اینجا شروع می شود. وی در ادامه با جامعه پزشکی نیز مزاح کرد و افزود: برای همین است که پزشک ها هم وقتی نمی توانند کاری بکنند می گویند ریشه درد از اعصاب است و خودشان را خلاص می کنند!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro