دانشگاه ميشيگان يک شهر ساختگي براي آزمايش خودروهاي بدون راننده ساخته است!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ مرداد ۹۴ - ۱۳:۲۲

  کد خبر : 34867

  دانشگاه میشیگان یک شهر ساختگی برای آزمایش خودروهای بدون راننده ساخته است!

  واران به نقل از فارنت/ نکات ایمنی و احتیاطی در خصوص تولید خودروهای بدون راننده تا حد ممکن لحاظ می‌شوند …

  واران به نقل از فارنت/ نکات ایمنی و احتیاطی در خصوص تولید خودروهای بدون راننده تا حد ممکن لحاظ می‌شوند اما این بدان معنا نیست که به‌منظور آزمایش این خودروها هیچ احتیاطی در نظر گرفته نشود و به راحتی بتوان از آن‌ها در هر خیابان و شهری استفاده کرد.

  به‌منظور امنیت بیشتر، دانشگاه میشیگان شهری ۳۲ هکتاری را شبیه‌سازی کرده که در آن کلیه نواحی شهری و بیرون شهری در ابعاد کوچک‌تر مشاهده می‌شوند. این شهر که Mcity نام گرفته تماما به‌منظور آزمایش خودروهای بدون راننده ساخته شده است.

  این شهر با همکاری دپارتمان حمل و نقل آماده بهره‌برداری شده و در آن کلیه المان‌های موجود در یک شهر واقعی (تنها در اندازه‌های کوچک‌تر) به چشم می‌خورد. این موارد شامل نمای ساختمان‌ها، پیاده‌روها، خیابان‌های خط‌کشی شده، چراغ‌های راهنمایی و حتی موانع ساخت و سازی می‌شوند. در این شهر محققان می‌توانند تکنولوژی‌های خودروهای بدون راننده را در محیطی واقعی‌تر و بدون واهمه از بروز مشکلات جدی آزمایش کنند.

  با این اوصاف این شهر به اینچنین خودروهایی کاملا سخت می‌گیرد و در آن علائم راهنمایی تا خط‌کشی‌های متفاوت خیابانی تا حد امکان سعی می‌کنند آزمایشی سخت و دشوار برای این خودروها تداعی کنند. MTC قصد دارد خودروهای بدون راننده را تا سال ۲۰۲۱ یعنی یک سال بعد از محدودیت زمانی که اکثر شرکت‌های خودروسازی برای پروژه‌های اینچنینی خود وضع‌کرده‌اند آماده کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro