اجراي مصوبه سختي‌کار آتش نشانان در هاله‌اي از ابهام

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ مرداد ۹۴ - ۱۳:۲۳

  کد خبر : 34874

  اجرای مصوبه سختی‌کار آتش نشانان در هاله‌ای از ابهام

  باشگاه خبرنگاران/ به گفته ی یکی از آتش نشانان مدیرعامل پیشین سازمان آتش‌نشانی سختی‌کار آتش نشانان را تصویب کرده اما …

  باشگاه خبرنگاران/ به گفته ی یکی از آتش نشانان مدیرعامل پیشین سازمان آتش‌نشانی سختی‌کار آتش نشانان را تصویب کرده اما با تغییر مدیریت اجرایی این مصوبه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

  تجمع یک ساعته آتش ‌نشانان برای احقای حق سختی کار که در سال ۹۳ تصویب شده و تا امروز به اجرا در نیامده و البته برخی دیگر از مطالبات آتش‌نشانان ساعت ۱۰ امروز در مقابل سازمان آتش‌نشانی برگزار شد.

  در این تجمع که به شکل آرام و به دور از هر شعار و اغتشاشی بود چند صد آتش نشان حضور داشتند که مهمترین‌ خواسته آنان این بود که مشمول سختی کار قرار بگیرند.

  به گفته یکی از آتش نشانان حاضر در محل مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی دیروز طی نامه ای قول مساعدت و رسیدگی داد و خواستار این شد که این تجمع شکل نگیرد.

  این تجمع اولین تجمع کارکنان آتش نشانی است ، آتش‌نشانان جزو کارمندان شهرداری محسوب می شوند و البته خواستار این هستند که از کارمندی به کارگری و جزو مشاغل سخت به حساب آیند.

  یکی دیگر از آتش‌نشانان خاطر نشان کرد که با سازمان هیچ مشکلی ندارند و تنها خواستار رسیدگی به مطالباتشان هستند.

  حل مسئله سختی کار، وضعیت نابسامان آتش نشانان ، لباس‌های استحقاقی از اساسی‌ترین نکات مورد تاکید آتش نشانان بود.

  به گفته یکی از آتش نشانان حاضر در این تجمع مدیر عامل قبلی سختی کار را تصویب کرده اما پس از تغییر مدیر عامل این عمل اجرایی نشده و مدیر عامل جدید اظهار کرده بودجه ای برای تامین مالی این طرح تصویب شده ندارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro