آغاز توليد انيميشن"سرو هشت"با محوريت "شهداي غواص"

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ مرداد ۹۴ - ۱۳:۲۶

  کد خبر : 34882

  آغاز تولید انیمیشن”سرو هشت”با محوریت “شهدای غواص”

  میزان/ تولید انیمیشن رئال «سرو هشت» با موضوع تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محوریت غواصان شهید …

  میزان/ تولید انیمیشن رئال «سرو هشت» با موضوع تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محوریت غواصان شهید به همت دانشگاه صنعتی شریف، ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخش خصوصی آغاز شد.

  محمدصالح لباف زاده دبیر علمی سمپوزیموم بین المللی انیمیشن بازی های رایانه‌ای؛ دانش و تجارت جهانی با اعلام این خبر گفت: پروژه سرو هشت یک انیمیشن رئال دوهزار و ۵۰۰ دقیقه‌ای است که سرداران شهید و رزمندگان دفاع مقدس با چهره واقعی خود در آن ایفای نقش می‌کنند. حدود دوهزار و ۵۰۰ هنرمند کشورمان در تولید انیمیشن سرو هشت با ما همکاری داشته اند.

  وی در خصوص برنامه های ویژه سمپوزیوم بین المللی انیمیشن بازی های رایانه ای نیز گفت: این سمپوزیوم در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه امسال برگزار می شود که در حاشیه آن شاهد رونمایی از نخستین فن بازار بین المللی انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای خواهیم بود.

  لباف زاده تاسیس نخستین ایده بازار انیمیشن و بازی‌های رایانه ای و افتتاح نخستین مرکز آموزش تخصصی آکادمیک انیمیشن، بازی های رایانه ای و جلوه های ویژه بصری را از دیگر برنامه های این سمپوزیوم بین المللی عنوان و به فعالیت یک هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: صنعتی شریف در امر ارتباط با صنعت پیشتاز و صاحب تجربه در تبدیل علم به فناوری است و انتظار داریم این تجربیات در صنعت انیمیشن نیز مفید واقع شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro