طرح تفرجگاهی با استقبال مردم شهرستان صومعه سرا مواجه شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۳ مرداد ۹۴ - ۹:۴۱

  کد خبر : 34906
  فرمانده سپاه صومعه‌ سرا :

  طرح تفرجگاهی با استقبال مردم شهرستان صومعه سرا مواجه شده است

  کیاعاشوری در گفتگو باخبرنگار ما گفت: ستاد فرهنگی طرح تفرجگاهی شهرستان صومعه سرا در پارک ابریشم صومعه سرا با استقبال بی نظیر مردم این شهرستان مواجه شده است .

  واران نیوز: فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا گفت : در این طرح که تا پایان تابستان اجرا می شود ۱۲غرفه با هدف به نمایش درآوردن فعالیت های ویژه فرهنگی دایر و جهت بهره مندی شهروندان و مسافران تمهیدات لازم صورت گرفته است. وی گفت:اشاعه فرھنگ غنی سازی اسلامی در اوقات فراغت، شناسایی استعدادھای بومی و محلی، شاد وسالم کردن فضای تفریحی شھر و معرفی ظرفیتھای شھر در قالب این طرح از اھداف این طرح است.

  وی با اشاره به اینکه این طرح فرصت استفاده بھینه از فضا را برای ھمه مردم شھر فراھم کرده است تا ھمه مردم و از جمله مسافران از اوقات فراغت استفاده کنند اظهار داشت :این طرح در تابستان با برپایی ۱۲غرفه ھمراه با برنامه جنگ شادی، ایستگاه عکس، برپایی نمایشگاه، غرفه ھای مھد کودک، عفاف و حجاب، ایستگاهھای مشاوره ھای دینی و تربیتی ومشغول فعالیت است .

  گفتنی است این طرح توسط سپاه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری، شهرداری و دیگر نهادهای فرهنگی برپا شده است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro