بعضی دوستان يکسري از جريان هاي اصولگرايي را تندرو و يا کندرو معرفي مي‌کند/برخی شياطين هستند که نمي‌خواهند اصولگرايان به وحدت برسند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ مرداد ۹۴ - ۱۹:۴۹

  کد خبر : 34986

  بعضی دوستان یکسری از جریان های اصولگرایی را تندرو و یا کندرو معرفی می‌کند/برخی شیاطین هستند که نمی‌خواهند اصولگرایان به وحدت برسند

  باشگاه خبرنگاران/ قائم مقام جبهه پایداری با بیان اینکه ممکن است عده‌ای ما را افراطی بخوانند اما مهم نیست،‌ گفت: …

  باشگاه خبرنگاران/ قائم مقام جبهه پایداری با بیان اینکه ممکن است عده‌ای ما را افراطی بخوانند اما مهم نیست،‌ گفت: تندرو و افراطی و یا کندرو در مقابل پیاده کردن اسلام و شریعت اسلام مشخص می‌شود؛ هرچه دین مبین اسلام می‌گوید درست است و غیر از آن افراط و تفریط است.

  صادق محصولی قائم مقام جبهه پایداری که در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت با اشاره به تعریف اصولگرایی اظهار داشت: اصولگرایی یعنی شریعتمدار بودن و همه کارها در همه حوزه‌ها از جمله سیاست و اقتصاد و فرهنگ و اجتماع و … را بر اساس شریعت عمل کنیم.محصولی اظهار داشت: برای مشخص شدن دوست و دشمن باید مبنا و ملاک و شاخص شریعت باشد. اگر کسی ادعای اصولگرایی دارد باید دید تا چه اندازه بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل می‌کنند.وی ادامه داد: اصولگرایی در مقابل اسلام آمریکایی تعریف می‌شود و شاخص‌ها و محورهای اسلام آمریکایی را امام(ره) و رهبری تبیین کرده‌اند.قائم مقام جبهه پایداری تاکید کرد: اصولگرایی صرفا ادعا نیست بلکه در عمل باید اصولگرایی را ثابت کرد و فقط با شعار نمی‌توان کسی را اصولگرا دانست. محصولی تصریح کرد: اصولگرایان باید سعی کنند اصول و ارزشهای اسلام را پیاده کنند و نظر اسلام نیز همین است. برای پیاده‌سازی اصول اسلام باید مجاهدت کرد و از مال و جان خود گذشت.وی ادامه داد: اصولگرایان باید میان خود رحمت و مروت داشته باشند. نباید بگذاریم نظرات امام(ره) و رهبری تحریف شود برخی به دنبال این هستند که راحت‌طلبی را جای مجاهدت و استکبار ستیزی جایگزین کنند.قائم مقام جبهه پایداری بیان داشت: باید ببینیم شریعت اسلام چه می‌گوید و آن را پیاده کنیم. ممکن است عده‌ای ما را افراطی بخوانند اما مهم نیست .

  وی افزود: تندرو و افراطی و یا کندرو در مقابل پیاده کردن اسلام و شریعت اسلام مشخص می شود. هرچه دین مبین اسلام می گوید درست است و غیر از آن افراط و تفریط است.محصولی تاکید کرد: ضرورت دارد برای اینکه اصولگرایان به هدفشان که اجرای احکام الهی و شریعت اسلامی است برسند دست در دست هم باشند. هدف ما پیاده کردن اصول و حاکمیت ارزش‌ها است لذا همه باید به دنبال وحدت اصولگرایان باشیم.قائم مقام جبهه پایداری با اشاره به جلسات مشترک موتلفه اسلامی، ایثارگران و پایداری گفت: جلسات سه‌جانبه بسیار پر بار و پر برکتی تشکیل شده است. ما در اصول ثابت هستیم و این مسیر را ادامه خواهیم داد. برخی شیاطین هستند که نمی‌خواهند بگذارند اصولگرایان به وحدت برسند.محصولی بیان داشت: موتلفه اسلامی تلاش‌های بسیاری برای وحدت اصولگرایان انجام داده و ما نیز این سیاست را که به دنبال مجلسی اصولگرا هستیم حتی اگر یک نفر از ما نباشد هم قبول داریم.

  وی افزود: مجموعه اصولگرایان جلسات خوبی با هم داشته‌اند و به پیشرفتهای خوبی رسیده‌ایم و امیدواریم به وحدت نهایی برسیم.محصولی تاکید کرد: آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و آیت‌الله مصباح در راس وحدت اصولگرایی قرار داشته و نقش پدری دارند و فصل الخطاب انها هستند. ما بر وحدت اصولگرایان تاکید داریم.وی با اشاره به مواضع جبهه پایداری که برخی‌ها انها را افراطی می‌خوانند، بیان داشت: در جبهه پایداری نیز امکان اشتباه وجود دارد و ما خود را بری از اشتباه نمی‌دانیم زیرا معصوم نیستیم اما اینکه برخی دوستان یکسری از جریان های اصولگرایی را تندرو و یا کندرو معرفی می‌کند برای ضربه به وحدت است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro