نصب تابلو پارک ممنوع در خیابان برشنورد وظیفه ما / جریمه و حمل خودرو به پارکینگ وظیفه پلیس راهور است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۶ مرداد ۹۴ - ۱۳:۲۹

  کد خبر : 35041
  شهردار صومعه‌سرا:

  نصب تابلو پارک ممنوع در خیابان برشنورد وظیفه ما / جریمه و حمل خودرو به پارکینگ وظیفه پلیس راهور است

  شهردار صومعه سرا با بیان اینکه وظیفه شهرداری نصب تابلوها است و بعد از نصب هیچ گونه وظیفه‌ای در قبال جریمه و حمل با جرثقیل و انتقال به پارکینگ ندارد، گفت: امروزه اگر ماشینی در این خیابان‌ها پارک است باید راهور آن را جریمه کند و وظیفه خود را انجام دهد.

  حسن آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه جدول گذاری خیابان برشنورد با توجه به تصویب شورای ترافیک و مصوبه شورای شهر انجام گرفته است، اظهار کرد: یک مصوبه دیگر مبنی بر نصب تابلوهای پارک ممنوع در خیابان برشنورد برای جلوگیری از پارک ماشین‌ها و جلوگیری از ترافیک اجرا شده است.
  وی با بیان اینکه اکثر ماشین‌هایی پارک شده در خیابان برشنورد مربوط به کارمندان بانک است، افزود: متاسفانه کارمندان بانک از ساعت ۷ صبح تا ۱۶ عصر ماشین‌های خود را در این خیابان پارک می‌کنند و عاملی مهم در راستای ترافیک این نقطه از شهر شده‌اند.
  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه یک پارکینگ بخش خصوصی در کوچه حسینی پناه آماده کرده‌اند تا کارمندان بانک در روز با پرداخت هزار تومان ماشین‌های خود را در آنجا پارک کنند، گفت: متاسفانه این کار توسط کارمندان انجام نشد و شهرداری هم طبق مصوبه شورای ترافیک تابلوهای پارک ممنوع و توقف ممنوع و حمل با جرثقیل را خریداری و با کمک راهور شهرستان در این خیابان نصب کرد.
  آقاجانی با بیان اینکه وظیفه شهرداری نصب تابلوها است و بعد از نصب هیچ گونه وظیفه‌ای در قبال جریمه و حمل با جرثقیل و انتقال به پارکینگ ندارد، تصریح کرد: امروزه اگر ماشینی در این خیابان‌ها پارک است باید راهور آن را جریمه کند و وظیفه خود را انجام دهد.
  وی با اشاره به طرح پارکبان در خیابان برشنورد، خاطرنشان کرد: در شورای شهر با طرح پارکبان مخالفت شد زیرا با اجرای این طرح مشکل ترافیک حل نمی‌شد و کارمندان بانکها با پرداخت هزینه باز هم ماشین‌های خود را در آنجا پارک می‌کردند.
  شهردار صومعه‌سرا اظهار کرد: هدف ما این است که خیابان برشنورد مخصوصا در ساعات اداری که مردم می خواهند به بانک‌ها مراجعه کنند تهی از ماشین‌های پارک شده باشد تا آنها با خیالی آسوده به کارهای خود رسیدگی نمایند.
  وی با بیان اینکه با کمی تحمل مشکلات ترافیک شهرستان حل می‌گردد، افزود: در تلاش هستند در آینده نزدیک پارکینگ ماشین خانه انبار آرد را به مصوبه شورای تامین ارائه دهند که کارهای قانونی آن انجام و به آنجا ورود شود تا پارکینگ بزرگی برای شهرستان ایجاد گردد.

  يک ديدگاه

  1. شهروند گفت:

   احسنت شهردار محترم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro