اگر برای فتنه گران "شرط توبه" بگذاریم،آنها هم توبه جریان انحرافی حامی‌احمدی نژاد را خواهند خواست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱ - ۲۲:۰۰

  کد خبر : 3508

  اگر برای فتنه گران “شرط توبه” بگذاریم،آنها هم توبه جریان انحرافی حامی‌احمدی نژاد را خواهند خواست

  مصطفی کواکبیان در گفتگوی اختصاصی با ۸دی مواضع جبهه اصلاحات در انتخابات آینده را تشریح کرد. کواکبیان در پاسخ به …

  مصطفی کواکبیان در گفتگوی اختصاصی با ۸دی مواضع جبهه اصلاحات در انتخابات آینده را تشریح کرد.

  کواکبیان در پاسخ به سوالی در ارتباط با گفتمان حاکم بر انتخابات آینده بیان داشت:من معتقدم که باید یک گفتمانی بر مبنای مشارکت گسترده مردم با رعایت ملت ، با رعایت اخلاق انتخاباتی با رعایت قانون اساسی و ارزشهای جامعه و اینکه احزاب واقعاً احزاب فعال بشوند ،باید باشد. لذا من معتقدم که در این گفتمان ما باید وارد بشویم و اجازه بدهیم تمام افکار ،تمام سلایقی که واجد شرایط قانونی هستند بیایند و طرح هایی ارائه نکنیم که محدود بکند حضور مردم را ، حضور کاندیداها را  .

  اینکه مثلاً بگوییم شما باید بروید ۲۵ تا اعضای خبرگان ، شما را تأیید بکنند ، این طرح ها واقعیتش ، نه شورای نگهبان قبول دارد، نه کاندیداها می توانند بپذیرند.این طرح ها بنظر می رسد که محدود کننده است و چندان فایده ای ندارد.

  دبیرکل حزب مردم سالاری در زمینه احتمال ورود سید محمد خاتمی به انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت:من عرض شود که ما باید زمینه حضور همه افراد را  و همه سلایق را فراهم بکنیم و ما هم اعلام کردیم که افرادی مثل آقای خاتمی هم باید حتماً بتوانند در عرصه حضور داشته باشند.

  این نماینده اصلاح طلب دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در مورد مرزبندی اصلاح طلبان با جریان فتنه بیان داشت: ببینید من می گویم که اینکه شرط بگذاریم که آقا شما مثلاً توبه باید بکنید، ما می گوییم آنها هم خواهند گفت: احمدی نژاد، گروه انحرافی است پس آنها هم باید بیایند ، توبه کنند که از او (احمدی نژاد) حمایت کردند. اینگونه نباید برای همدیگر شرط بگذاریم . ولی قبول دارم ، باید مرزبندی بکنیم ، با عناصر ضد انقلاب براندازی که ساختارشکنانه نظام را قبول ندارند، با افرادی که واقعاً در چهار چوب اصول قانون اساسی و نظام می خواهند بحث پیشرفت جامعه را داشته باشند.این تفکیک باید صورت بگیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro