پذیرش و اسکان 594 نفر فرهنگی در مراکز ستاد اسکان صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۷ مرداد ۹۴ - ۱۳:۰۶

  کد خبر : 35134
  مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا:

  پذیرش و اسکان ۵۹۴ نفر فرهنگی در مراکز ستاد اسکان صومعه‌سرا

  مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا از اسکان ۵۹۴ نفر مسافر در ستاد اسکان آموزش و پرورش صومعه‌سرا خبر داد.

  مجید آلیانی، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: از ابتدای شروع فصل تابستان تاکنون ۵۹۴ نفر روز پذیرش از مسافران در ستاد اسکان فرهنگیان صومعه‌سرا انجام گرفته است.

  وی با بیان اینکه از این تعداد ۵۷۵ نفر فرهنگی و ۱۹ نفر کارمند دولتی در قالب ۹۲ خانوار هستند، افزود: مسافران اسکان داده شده ۸۹ خانوار فرهنگی و سه خانواده کارمندان دولتی بودند.

  مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه چهار مدرسه صومعه‌سرا از اول تابستان تا پایان شهریور ماه آمادگی اسکان مسافران فرهنگی و غیر فرهنگی را دارد، گفت: مدرسه ویژه نمونه دولتی و مدرسه ۱۷ شهریوردر صومعه‌سرا، مجتمع ریحانه‌النبی در اباتر و مدرسه حضرت زینب گوراب زرمیخ جز مدارس ستاد اسکان مسافران هستند.

  آلیانی با بیان اینکه مدارس مذکور در قالب ۳۷ کلاس برای اسکان مسافران آماده شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۱۷ کلاس به صورت ویژه و ۲۰ کلاس در قالب درجه ب است.

  وی خاطرنشان کرد: کلاس‌های ویژه دارای تخت، تلویزیون، یخچال و سایر وسایل مورد نیاز مسافران است و مدارس درجه “ب” با امکانات کمتر و به صورت مشترک در اختیار روز مسافران قرار می‌گیرد.

  مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا اظهار کرد: اسکان معلمان از سراسر استان‌های کشور در مراکز اقامتی آموزش و پرورش صومعه‌سرا فقط برای فرهنگیان نیست و غیرفرهنگیان هم می‌توانند از امکانات استفاده کنند.

  آلیانی با بیان اینکه از تمامی ظرفیت‌های این نهاد برای اسکان موقت و رفاه فرهنگیان عزیز در فصل تابستان استفاده شده است، افزود: مسافران می‌توانند برای اسکان در مدارس به ستاد اسکان واقع در آموزش و پرورش این شهرستان مراجعه نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro