احتمال انحلال شورای اسلامی ضیابر/بودن یا نبودن مسئله این است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۸ مرداد ۹۴ - ۰:۱۳

  کد خبر : 35175
  اختصاصی واران نیوز/

  احتمال انحلال شورای اسلامی ضیابر/بودن یا نبودن مسئله این است

  واران نیوز: شنیده ها از  شهرستان صومعه سرا حاکی از  احتمال منحل شدن شورای اسلامی دهستان ضیابر  است. آنچه تمامی منابع …

  واران نیوز: شنیده ها از  شهرستان صومعه سرا حاکی از  احتمال منحل شدن شورای اسلامی دهستان ضیابر  است.

  آنچه تمامی منابع موثق و غیر موثق دربیان آن متفق اند این است که دلیل انحلال شورای اسلامی ضیابر وجود مشکل در شرایطی بوده که صلاحیت برخی از اعضای این شورا را با نقصان مواجه نموده و منجربه سلب عضویت تعدادی از اعضای شورای مذکور شده است ، در شرایطی که اعضای که در مضان این ادعا قرار گرفته اند در تکاپو و تلاش برای ارائه دلیل و مدارک قانونی جهت تثبیت وضعیت خود به عنوان عضو شورا در مراجع قانونی هستند.

  باید این را در نظر داشت که در صورت عدم حصول نتیجه مطلوب با توجه به تعداد اعضای شورا و مقررات موجود در این باب آنچه دهستان ضیابر با آن مواجه است مشکلی به مراتب جدی تر است بدین سان که حتی با جایگزینی اعضای علی البدل ،جلسات شورا به حد نصاب قانونی نخواهد رسید،برابر مقررات مربوطه، شورای اسلامی دهستان ضیابر منحل می گردد.

  واران نیوز علی رغم تلاش های فراوان برای جویا شدن صحت و سقم این خیر و اخذ توضیحات رسمی و مطابق واقع از مراجع ذی صلاح، اما تا کنون موفق به اخذ پاسخ یا اظهار نظر شفاف و رسمی از منابع معتبر نشده است. بدیهی ست به مجرد کسب اطلاع دقیق و صحیح مراتب مشروحاَ به اطلاع خوانندگان محترم خواهد رسید،ضمن اینکه این آمادگی برای  انعکاس و انتشار اظهارات اعضای شورای اسلامی دهستان ضیابر و سایر مسئولین در خصوص این موضوع از ناحیه پایگاه تحلیلی خبری وجود دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro