یادواره شهدای ماتک و لاکسار برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۸ مرداد ۹۴ - ۲۱:۴۷

  کد خبر : 35192
  احضور دسته جمعی فرزندان شاهد صومعه سرا/

  یادواره شهدای ماتک و لاکسار برگزار شد

  مراسم گرامیداشت یادواره شهدای ماتک و لاکسار با حضور خانواده های شهدا و فرزندان شاهد و ایثارگر صومعه سرا، پایگاه های مقاومت سپاه و بسیج و بسیجیان این شهرستان، و اقشار مختلف مردم و … امروز برگزار شد.

  واران نیوز: مراسم گرامیداشت یادواره شهدای ماتک و لاکسار با حضور خانواده های شهدا و فرزندان شاهد و ایثارگر صومعه سرا، پایگاه های مقاومت سپاه و بسیج و بسیجیان این شهرستان، و اقشار مختلف مردم و … امروز در مسجد فاطمیه روستای ماتک برگزار شد.

  در حاشیه مراسم فرزاد امدادی، فرزند شاهد صومعه سرا در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:امروز ما نیازمند شهدا و آرمان شهدا هستیم و هر چه این قبیل مراسم بهتر برگزار شود ارزش گذاری برای هویت خودمان بیشتر خواهد شد.

  وی فزود: شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و در این راه به ما کمک می کنند و باید یادواره های شهدا با شکوه و پر ابهت برگزار شودو خروجی مناسب داشته باشد.

  امدادی با بیان اینکه یاد شهدا باعث می شود تا جامعه بیمه شده و رشد بکند، گفت: دشمنان از برگزاری یادواره های شهدا و هیئت های مذهبی ما رضایت ندارند.

   بخشدار تولمات تصریح کرد:ما باید شهدا را به جامعه و مخصوصا نسل جوان معرفی کنیم و طوری فرهنگ سازی کنیم که جامعه از شهدا الگو برداری کنند

  امدادی اظهار کرد: یادواره های شهدا در راستای تکریم از مقام منزلت شهدا برگزار می شود که هدف اصلی آن آشنایی اقشار امروزی بویژه جوانان و نوجوانان با آرمانها و اهداف این عزیزان است تا بدانیم و بفهمیم که شهدا چرا از جان و مال خودشان گذشتند و به جبهه های جنگ رفتند.

  ۳ ديدگاه

  1. فرزند شهید ( عبدزاده) گفت:

   بسم رب الشهدا و الصدیقین
   حضور ما ( فرزندان شاهد) در این یادواره به دعوت خود شهدا و پدرانمان بود. نقاب ریا بر چهره نداشتیم. خودمان بودیم. آمدیم یکبار دیگر پیمان ببندیم با شهدا و بیاموزیم درس قدیمی مکتب ایثار را به برخی گمراه که فرو رفته اند در لاک غفلت.
   شهدا، راهتان را ادامه خواهیم داد
   علی عبدزاده، به نمایندگی از طرف فرزندان معزز شاهد شهرستان صومعه سرا

   • ناشناس گفت:

    دعاکنید که شرمنده شهدا نباشیم وبرای ادامه راه شهدا ثابت قدم باقی بمونیم به امید ظهورامام امام زمان( عج )وکنار رفتن همه نقابها

   • فرزند شهید عابدی گفت:

    ما فرزندان شاهد همیشه راه پدران شهیدمان را ادامه داده و پایبند آرمان های آنها هستیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro