انتقاد تند خصوصی از مدیر تبلیغات اسلامی در عدم حمایت از دولت تدبیر و امید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۱ مرداد ۹۴ - ۲۳:۰۲

  کد خبر : 35230
  در جلسه کمیته برنامه ریزی هفته دولت؛

  انتقاد تند خصوصی از مدیر تبلیغات اسلامی در عدم حمایت از دولت تدبیر و امید

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حمیدرضا خصوصی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان با اشاره به قبول …

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حمیدرضا خصوصی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان با اشاره به قبول نکردن رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا به عنوان دبیر ستاد هفته دولت، اظهار کرد: مدیر تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا برای برخی از جاها سر و دست می‌شکند تا سخنرانی کند اما امروز معلوم نیست برای چه در هفته دولت اینگونه رفتار میکند باید برای اینکار دلیلی بیاورد که مقبول نظام باشد، همه باید مسئولیت‌ها را قبول کنند و همه کارها نباید بر روی دوش فرمانده سپاه باشد.

  وی افزود: امروزه با توجه به اینکه در پهنه سیاسی دیپلماسی بین المللی درخششی بیشتر از گذشته پیدا کرده‌ایم لازمه شهرستان است که با وحدت و همدلی فضای خوبی با مدیریت فرماندار ایجاد شود.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ادامه راه نظام و انقلاب و ولایت باید در راهی که شهدا رفتند ثابت قدم باشیم، گفت: ما امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز ویژه به حمایت از دولت و نظام داریم.

  خصوصی با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری که دولت را حمایت می کنند ما هم باید حمایت کنیم، تصریح کرد: حمایت از دولت به این معنا نیست که دولت تهی از نقص است و انتقادی ندارد.

  وی خاطرنشان کرد: ما باید مسائل داخلی کشور را در درون کشور حل کنیم و با عنایت خداوند متعال آنچه که در درون ما می‌گذرد در بین خودمان برطرف می‌شود و بر مشکلات فائق آییم.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر آینه احتمال ضربه استکبار جهانی به این کشور است، اظهار کرد: باید سرافرازانه و همیشه به صورت اماده باش بایستیم و احساس کنیم شب عملیات است.

  خصوصی افزود: ملت سلحشور کشورمان در دفاع از این کشور و نظام همه مشکلات را تحمل می‌کنند و در برابر همه فشارهایی که بر ما تحمیل شد ایستادگی کردند و به جهان نشان دادند که با همدلی و هم زبانی و وحدت تمام موانع را پشت سر خواهیم گذاشت.

  وی با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگری نیاز است که ایام هفته دولت را مقتدارنه برگزار کنیم، گفت: حضور چشمگیر مردم در برنامه های هفته دولت تدبیر و اندیشه مسئولان را می طلبد.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا متوجه شده که دیگر حمله نظامی و گزینه‌های روی میز و زیر میز آن تأثیری روی ملت بزرگ ایران ندارد، و هر قدر از انقلاب می‌گذرد هویت شهدا بیشتر نمایان می شود و در صحنه‌های بین‌المللی قوی‌تر ظاهر می‌شویم.

   

  يک ديدگاه

  1. علیرضا گفت:

   لطفا درجلسات فرمانداری جمله افرادراتا اخر گوش داده ودرست منعکس کنید تا خدای نکرده سبب ایجاد تفرقه نشوید .شما امانت دارمردم هستید

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro