کاهش 3.5درصدی بودجه صومعه سرا از اعتبارات تملک و دارایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴ - ۱:۱۲

  کد خبر : 35241
  فرماندار صومعه سرا:

  کاهش ۳٫۵درصدی بودجه صومعه سرا از اعتبارات تملک و دارایی

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به کاهش ۳٫۵درصدی تخصیص اعتبارات تملک و دارایی، گفت: مبلغ۴و نیم میلیارد تومان از بودجه تملک و دارایی و ماده۱۸۰ به این شهرستان تخصیص یافته است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، حسین اسماعیل پور صبح امروز درجلسه ستاد برگزاری برنامه های هفته دولت این شهرستان اظهار کرد: روسالی ادارات شهرستان تا هجدهم مرداد ماه برنامه های ادارت را به فرماندار اعلام کنند تا جدول هفته دولت تهیه شود.

  وی با بیان اینکه دبیر ستاد هفته دولت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و مسئول پیگیری امور برنامه های این هفته روابط عمومی این نهاد است، افزود: ستادهای فرعی هفته دولت در بخشها تشکیل و صورت جلسات به دبیر ستاد شهرستان تحویل داده شود.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا دارای ۲۴ شهید کارمند است، گفت: در هفته دولت با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا، تجلیل از ۲۴ شهید کارمند برگزار می شود.

  اسماعیل پور با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از کارمندان نمونه ادارا ت شهرستان، تصریح کرد: ادارات علاوه بر معرفی کارمند نمونه خود هر کدام از فرزندان شاهدی که در اداره ای مشغول به کار هستند را معرفی تا ضمن تجلیل از این عزیزان بتوان روح شهیدانشان را شاد نمود.

  وی خاطرنشان کرد: روسای ادارت در هفته دولت و یک هفته مانده به هفته دولت سربرگ های ادارات را مزین به سخنانی از امام راحل و مقام معظم رهبری که مطابقت با آن هفته دارد کنند.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه مدیران شهرستان با اصحاب رسانه نشستی داشته باشند و عملکرد یکساله خود را عنوان نمایند، اظهار کرد: لزوم تشکیل کارناوال خبری با عضویت روابط عمومیهای ادارات وخبرنگاران وتیم مستندساز غیر قابل انکاراست.

  اسماعیل پور با اشره به ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: خبرنگاری جز پر خطرترین و کم درآمدترین و پردردسرترین مشاغل دنیاست که مسئولان باید در هفته خبرنگار به نحو احسن ازین عزیان تقدیر نمایند تا روز خبرنگار امسال نسبت به سال های گذشته پررونق تر باشد.

  وی با اشاره به کاهش ۳٫۵درصدی تخصیص اعتبارات تملک و دارایی، گفت: مبلغ۴و نیم میلیارد تومان از بودجه تملک و دارایی و ماده۱۸۰ به این شهرستان تخصیص یافته است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro