چه کسی کلید عبور از استاندار را زده است؟!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴ - ۱۳:۰۱

  کد خبر : 35245

  چه کسی کلید عبور از استاندار را زده است؟!

  شنیده های موثق حکایت از رایزنی ها برای بروز تغییرات سیاسی در استان دارد. تغییراتی که گویا به محوریت یک نماینده و سازماندهی یکی از افراد درون مجموعه استانداری در حال وقوع است.

  به گزارش واران نیوز به نقل از خزرآنلاین: شنیده های موثق حکایت از رایزنی ها برای بروز تغییرات سیاسی در استان دارد. تغییراتی که گویا به محوریت یک نماینده و سازماندهی یکی از افراد درون مجموعه استانداری در حال وقوع است.

  گفته می شود یکی از نمایندگان که تا پیش از انتخاب حسن روحانی از طرفداران پروپا قرص او بوده است، چندی پیش جلسه ای خصوصی با وزیر کشور داشته و در آن از تغییر مقام عالی استان گفته و خواستار آن شده است که بزودی فردی از داخل مجموعه استانداری جانشین وی شود! هر چند این موضوع هنوز مورد تایید محافل رسمی نیست اما بعید به نظر می رسد در آستانه دو انتخابات مهم و تاثیرگذار مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تغییر استاندار کلید بخورد.

  نکته جالب در این میان مطرح شدن نام فردی به عنوان جانشین استاندار در این دیدار بوده است که خود از افراد منصوب شده توسط استاندار بوده تا این سوال بار دیگر در اذهان برجسته شود که جریان خزنده پشت پرده این تغییر به دنبال برآورده کردن کدام هدف است؟!

  يک ديدگاه

  1. .... گفت:

   ای بابا
   شماهم با این خبر زدنتون
   کشتین مارو با
   یه نمانده یه نفر یه جا یه چیز یه روز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   مثل بچه آدم خبر بزنید لطفا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro