2 میلیون لیتر گازوئیل و نفت سفید بین کشاورزان صومعه‌سرا توزیع شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴ - ۱۲:۳۲

  کد خبر : 35268
  رئیس شرکت نفت ناحیه صومعه سرا:

  ۲ میلیون لیتر گازوئیل و نفت سفید بین کشاورزان صومعه‌سرا توزیع شد

  رئیس شرکت نفت ناحیه صومعه سرا گفت: در چهار ماه نخست امسال بالغ بر ۲ میلیون لیتر نفت گاز(گازوئیل) و نفت سفید بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد.

  عماد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه در چهار ماه نخست امسال بالغ بر ۲ میلیون لیتر نفت گاز(گازوئیل) و نفت سفید بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد، اظهار کرد: کل این فراورده‌های نفتی برای مصرف تراکتورها، کمپاین‌های عمومی و موتور پمپ‌های شخصی کشاورزان است.

  وی افزود: توزیع فراورده های نفتی  با هدف کمک به کشاورزان و کاهش نیازهای کاشت، داشت و برداشت و رفع مشکل نقدینگی آنها است.

  رئیس شرکت نفت ناحیه صومعه سرابا بیان این که سال گذشته برنامه ریزی مدونی برای تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان صورت گرفت تصریح کرد: با اجرای این برنامه ها هیچ مشکلی در زمینه تحویل و توزیع سوخت کشاورزان در سال گذشته نداشتیم که رضایتمندی کشاورزان را به همراه داشت.

  صفری با بیان اینکه تامین به موقع سوخت کشاورزان در افزایش تولید نقش موثری دارد، گفت: با توجه به سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در صومعه سرا و نیاز دستگاه های کشاورزی از جمله کمباین و تراکتور ها به سوخت(گازوییل) در فصل برداشت محصول، تأمین سوخت مورد نیاز این حوزه یکی از اولویت های کاری این شرکت می باشد.

  وی با بیان اینکه در سال ۹۳ در این شهرستان، بنزین معمولی ۴۲ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۳۰۰ لیتر، بنزین سوپر یک میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۰۰ لیتر و گازوئیل ۳۲ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۴۰۰ لیتر مصرف شد ،اظهار کرد: نفت سفید ۸ میلیون و ۷۲۷هزار و ۲۰۰ لیتر و گاز مایع ۴ هزار و ۳۱۶ تن مصرف شده است.

  رئیس شرکت نفت ناحیه صومعه‌سرا افزود: در چهار ماهه نخست امسال میزان مصرف بنزین معمولی ۱۵ میلیون و ۶۸۱ هزرا، بنزین سوپر ۶۱۷ هزار و ۵۰۰ لیتر، گازوئیل ۹ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۳۰۰ لیتر، نفت سفید ۱ میلیون و ۳۲۵ هزار و ۶۰۰ لیتر، گاز مایع یک هزار و ۲۸۴ تن است.

  صفری گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در صومعه سرا۱۲۶هزار و ۴۶۰ لیتر، بنزین سوپر ۴هزار و ۹۸۰ لیتر، گازوییل ۷۴هزار و ۴۸۷ لیتر، نفت سفید ۱۲ هزار و ۳۰۳ لیتر و گاز مایع ۱۰ تن است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro