سفر نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال به گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴ - ۲۳:۰۳

  کد خبر : 35281
  زمانی برای حفاظت از حقوق بیت المال؛

  سفر نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال به گیلان

   اختصاصی واران نیوز: حسین معصوم مشاور و نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال در اراضی و منابع‌طبیعی، …

   اختصاصی واران نیوز: حسین معصوم مشاور و نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال در اراضی و منابع‌طبیعی، فردا به همراه استاندار و برخی از مدیران استانی در تعدادی از شهرهای غرب استان گیلان از جمله شهرستان های آستارا ،فومن ،انزلی جهت بررسی آخرین وضعیت ارضی و املاک ملی و دولتی واقع در مناطق غریی استان گیلان مراجعه خواهند نمود.

  مشاور تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی پس از انجام بازدید از اراضی استان اردبیل وارد استان گیلان خواهد شد و پس از انجام بازدیدهای میدانی از رقبات دولتی در شهرستان آستارا با همراهی استان دار و هیئت همراه به شهرستان فومن و پس از آن شهرستان بندرانزلی مراجعه خواهند نمود .
  گفته می شود هدف از این سفر یک روزه مشاور وزیر راه وشهرسازی به دو استان شمالی کشور (اردبیل و گیلان) بازدید از آن دسته زمین های دولتی و ملی است که بیم تضییع حقوق بیت المال در خصوص آنها می رود .
  تعیین تکلیف زمین های واگذار شده برای اجرای طرح های عمومی ،گردشگری و خدماتی ،که تا کنون به بهره برداری نرسیده اند و یا پس از اجرا طرح در حد انتظارات و برنامه های تعیین شده ظاهر نشده اند و همچنین زمین هایی که مورد تصرف و تعدی زمین خواران واقع گردیده، را می توان از اهداف احتمالی سفر یک روزه معصوم به گیلان برشمرد.

  حضور یک مقام عالی رتبه شورای حفظ حقوق بیت المال کشور در استان گیلان می تواند فرصتی را برای ایجاد هماهنگی بیشتر دستگاه های متولی و در راس آنها استانداری به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان ،فراهم نماید تا در زمینه انجام اقدامات پیشگیرانه و جلوگیری از دست اندازی به حقوق و منابع ملی و میهنی ،هماهنگ تر و با اقتدار تر از گذشته عمل شود.

  استان گیلان به سبب استعداد های فراوان در زمینه های گردشگری و صنعت توریسم ، می تواند عرصه جذب سرمایه گذارا در زمینه اجرای طرح های خاص و بدیع گردشگری و تفریحی در کشور باشد .
  از لازمه های تحقق این مهم ایجاد سازوکار مناسب نظارتی است تا فضا برای حضور زمین خواران ،سودجویان و متصرفین اراضی و اتلاف منابع ملی نا امن و نا مطمئن باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro