تصویری از پرچم‌ دار آینده سونی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ - ۱۳:۳۵

  کد خبر : 35341

  تصویری از پرچم‌ دار آینده سونی

  انتظار می‌رود که سونی در دومین روز سپتامبر و در نمایشگاه IFA، پرچم‌دار بعدی خود یعنی اکسپریا Z5 را با پشتیبانی از سنسور اثر انگشت معرفی نماید.

  عصر ایران: انتظار می‌رود که سونی در دومین روز سپتامبر و در نمایشگاه IFA، پرچم‌دار بعدی خود یعنی اکسپریا Z5 را با پشتیبانی از سنسور اثر انگشت معرفی نماید. حال به‌تازگی، تصویری منتشر شده است که پرچم‌دار آینده سونی را در کنار آیفون ۵S نشان می‌دهد.

  در سمت راست آی‌فون، اکسپریا Z5 و در سمت چپ آن نیز، نسخه‌ فشرده‌ پرچم‌دار بعدی سونی یعنی Xperia Z5 Compact قرار گرفته است. البته تصویر تایید نشده‌ ولی اگر واقعی باشد، می‌توان گفت که اکسپریا Z5 و Z5 Compact اولین محصولات سونی هستند که به سنسور اثر انگشت مجهز خواهند بود.

  پرچم‌ دار آینده سونی در راه بازار +عکس

  هم‌چنین جای دکمه پاور در اکسپریا Z5 سونی نسبت به پرچم‌داران گذشته سونی تغییری به‌خود ندیده است؛ در پرچم‌دار آینده سونی برطبق رویه مدل‌های پیشین آن، دکمه پاور در سمت راست قرار می‌گیرد. جالب است بدانید سونی در اقدامی غیرمنتظره، سنسور اثرانگشت را در سمت راست اکسپریا Z5 قرار داده است. در اغلب محصولات دیگر، سنسور اثر انگشت در زیر صفحه‌ی نمایش و یا در پشت گوشی قرار دارد.

  به‌نظر می‌رسد که اکسپریا Z5 دارای دکمه‌ اختصاصی دوربین باشد. به‌علاوه، دکمه‌های کنترل صدا نیز در سمت راست و در پایین دکمه‌ پاور قرارگرفته‌اند. فردی که این تصویر را منتشر کرده، گفته است که پرچم‌دار آینده سونی یعنی Xperia Z5 از پورت USB-C پشتیبانی نخواهد کرد. به‌نظر شما، آیا اکسپریا Z5 می‌تواند رویایی سونی مبنی بر موفقیت در بازار موبایل را عملی نماید؟!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro