هر پیشرفت و ثباتی که در نظام جمهوری اسلامی حاصل می شود آثار خون شهیدان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۲ مرداد ۹۴ - ۵:۰۳

  کد خبر : 35601
  رئیس فرهنگ و ارشاد صومعه سرا:

  هر پیشرفت و ثباتی که در نظام جمهوری اسلامی حاصل می شود آثار خون شهیدان است

  به گزارش واران نیوز، سید محمود رزمگیر در دیدار با خانواده معظم شهید وحید سیما با تاکید بر حفظ ارزشهای …

  به گزارش واران نیوز، سید محمود رزمگیر در دیدار با خانواده معظم شهید وحید سیما با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود.
  وی افزود: شکل گیری و استقلال ،و عظمت انقلاب بزرگ اسلامی ایران مدیون خون پاک شهدا و فداکاری های جانبازان وآزادگان و خانواده های والاقدر آنها است.
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت: دیدار و سپاسگزاری از خانواده شهدا ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره تلاشگران عرصه ی دفاع مقدس وترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
  رزمگیر تصریح کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
  وی افزود : در نظام جمهوری اسلامی هر پیشرفت و ثباتی که حاصل می شود آثار خون شهیدان و ایثارگری های جانبازان و آزادگان عزیزی است که در راه اعتلای انقلاب از جان خود گذشتند.
  در ادامه رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با اهدای لوح و هدایایی به مادر و پدر شهید وحید سیما از این خانواده معظم تجلیل به عمل آورد.گفتنی است شهید وحید سیما در سال ۱۳۴۵ در صومعه سرا دیده به جهان گشود.
  او از کودکی پیشقدم و از فعالان بسیجی بود وی در عملیات میمک در منطقه عملیاتی سومار  درسال۶۶ به فیض شهادت نائل آمد .

  دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro