هر پیشرفت و ثباتی که در نظام جمهوری اسلامی حاصل می شود آثار خون شهیدان است

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴ - ۵:۰۳

  کد خبر : 35601
  رئیس فرهنگ و ارشاد صومعه سرا:

  هر پیشرفت و ثباتی که در نظام جمهوری اسلامی حاصل می شود آثار خون شهیدان است

  IMG_6649

  به گزارش واران نیوز، سید محمود رزمگیر در دیدار با خانواده معظم شهید وحید سیما با تاکید بر حفظ ارزشهای …

  به گزارش واران نیوز، سید محمود رزمگیر در دیدار با خانواده معظم شهید وحید سیما با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود.
  وی افزود: شکل گیری و استقلال ،و عظمت انقلاب بزرگ اسلامی ایران مدیون خون پاک شهدا و فداکاری های جانبازان وآزادگان و خانواده های والاقدر آنها است.
  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت: دیدار و سپاسگزاری از خانواده شهدا ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره تلاشگران عرصه ی دفاع مقدس وترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
  رزمگیر تصریح کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
  وی افزود : در نظام جمهوری اسلامی هر پیشرفت و ثباتی که حاصل می شود آثار خون شهیدان و ایثارگری های جانبازان و آزادگان عزیزی است که در راه اعتلای انقلاب از جان خود گذشتند.
  در ادامه رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با اهدای لوح و هدایایی به مادر و پدر شهید وحید سیما از این خانواده معظم تجلیل به عمل آورد.گفتنی است شهید وحید سیما در سال ۱۳۴۵ در صومعه سرا دیده به جهان گشود.
  او از کودکی پیشقدم و از فعالان بسیجی بود وی در عملیات میمک در منطقه عملیاتی سومار  درسال۶۶ به فیض شهادت نائل آمد .

  دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir