همایش بزرگ دهه کرامت در مصلی صومعه سرا برگزار می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۲ مرداد ۹۴ - ۵:۰۹

  کد خبر : 35608
  همزمان با میلاد حضرت معصومعه(س)؛

  همایش بزرگ دهه کرامت در مصلی صومعه سرا برگزار می شود

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: همزمان با میلاد حضرت معصومعه(س)؛ همایش بزرگ دهه کرامت در مصلی صومعه سرا برگزار می شود.

  آرزو محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به برگزاری جشن های دهه کرامت که از سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) ادامه دارد گفت: این دهه بهترین فرصت برای نسل جوان و نوجوان و دختران است که با اهداف دوران دفاع مقدس و دهه کرامت بیشتر آشنا شوند.

  وی با بیان اینکه دهه کرامت یادآور لطیف ترین علایق و مهر و وفاهای کم نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است، افزود: تمام مفاهیم سازنده ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (ع) کانون دعا، قرآن، نیایش و… است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: درصدد هستیم تا با اجرای برنامه‌های متنوع و با نشاط مردم به ویژه نسل جوان را با فرهنگ‌های ارزشی از قبیل حجاب و عفاف آشنا کنیم و بسترهای نهادینه‌سازی این فرهنگ‌ها را در جامعه بیش از پیش فراهم آوریم.

  محمدی تصریح کرد: همزمان با میلاد حضرت معصومعه(س) روز یکشنبه ۲۵ مرداد ساعت ۹ونیم صبح همایشی در این راستا با سخنرانی حاج خانم بردبار و مدیحه سرایی سینا پورمحسن در مصلی صومعه سرا برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: در این مراسم به پاس مقام روز دختر  از دختران برتر شهرستان  تجلیل به عمل می‌آید.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا همچنین از برپایی نمایشگاه پوستر عفاف و حجاب در حوزه خواهران خبر داد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro