روستاهای با اولویت بالا در صومعه‌سرا آسفالت می‌شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۳ مرداد ۹۴ - ۸:۰۱

  کد خبر : 35644
  معاون ساخت و نگهداري راه روستايي وزارت راه و شهرسازي:

  روستاهای با اولویت بالا در صومعه‌سرا آسفالت می‌شوند

  معاون ساخت و نگهداری راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: روستاهای با اولویت بالا در صومعه‌سرا آسفالت می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، سید حسین میرشفیع، معاون ساخت و نگهداری راه روستایی وزارت راه و شهرسازی ظهر  روز (۲۲مرداد) در نشست با نماینده و فرماندار صومعه‌سرا در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: علی رغم تحریم‌های اقتصادی دستمان برای کار کردن بسته نیست.

  وی با بیان اینکه مدیر کل راه و شهرسازی گیلان در زمینه اجرای پروژه‌های سال ۹۴، تعهداتی که داشت را به اجرا و اتمام رسانید، افزود: در سال ۹۴ باید ۱۷ کیلومتر از راه‌های روستایی صومعه‌سرا آسفالت می‌شد که این میزان آسفالت تا کنون به بیش از ۱۸ کیلومتر رسیده است.

  معاون ساخت و نگهداری راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: با توجه به هدفگذاری که صورت گرفته، روستاهای بالای ۵۰ خانوار از یک راه روستایی آسفالته برخوردار می‌شوند.

  میرشفیع با بیان اینکه روستاهای با اولویت بالا در صومعه‌سرا آسفالت می‌شوند، تصریح کرد: برای ادامه سال برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پروژه‌هایی به اجرا در آید.

  معدل آسفالت صومعه‌سرا ۱۴ درصد است

  در ادامه حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه دولت ضعف اعتباری دارد و شرایط تحریم بود یکبار چرخ کار و تلاش در صومعه‌سرا متوقف نشده است.

  وی با بیان اینکه معدل آسفالت در استان ۷۵ درصد است، افزود: متاسفانه این معدل در صومعه‌سرا ۱۴ درصد است که این امر نشان از مظلومیت این شهرستان در نهضت آسفالت دارد.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان به عنوان دومین شهر دانشگاهی استان گیلان است، گفت:امروز وحدت بین مدیران صومعه‌سرا زبان زد عام و خاص است و این شهرستان از نظر مدیریتی در سطح کشور نمودار علمی بالایی دارد.

  خصوصی با بیان اینکه صومعه‌سرا نیازمند ۳۲۸ کیلومتر آسفالت است، تصریح کرد: تقاطع غیر هم سطح خاکیان می‌تواند توسعه‌ای برای شهرستان صومعه‌سرا باشد که نیاز به بازسازی دارد.

  وی با بیان اینکه کنارگذر تولم شهر به عنوان پیشانی صومعه‌سرا است و باید پروژه آن به اتمام برسد، خاطرنشان کرد: جاده چهاربانده کلیدبر به ماسال و پونل نیاز به دستورات ویژه‌ای دارد تا آن پروژه به اتمام برسد.

  نماینده مردم صومعه‌سرا از ساخت و نگهداری راه روستایی وزارت راه و شهرسازی خواستار رسیدگی به آسفالت ۷ روستای بهمبر شد.

  پایان پیام/

  يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

   سلام علیکم مسولین شهرستان صومعه سرا من یه روز ندامان منزل حاج اقا محمود علیدوست امدم از طرف شورای هماهنگی امده بودم اما یه پلی را نزدیک مسجد امام حسین ع میگفتند پایین محله روستا است ماشین خودم نتونسته ام توی منزل اقای علیدوست ببرم جاده فوق العاده ویران بود واقعا جای تاسفه من این موضوع را به حضرت اقا خواهم گفت ببینم جایی که میشود با حداقل بودجه جمع کرد چرا کار نشده انشاه … به یاری صاحب الزمان ع با حضرت اقا خواهم امد ان روز برنامه است یا علی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro