پاسخ جالب رئیس بیمارستان قائم به یک سوال در خصوص نام گذاری بین المللی بودن این بیمارستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ مرداد ۹۴ - ۴:۲۲

  کد خبر : 35719

  پاسخ جالب رئیس بیمارستان قائم به یک سوال در خصوص نام گذاری بین المللی بودن این بیمارستان

  رئیس بیمارستان قائم گفت: “چون اسم این بیمارستان به نام حضرت قائم مزین شده و ایشان قرار است حکومت قانون تشکیل دهند تا همه ملت­ ها را پوشش دهند، از این رو این بیمارستان، یک مرکز بین المللی محسوب می­شود!”

  واران نیوز به نقل از خزرآنلاین، دکتر علیرضا کریم زادحق، رئیس بیمارستان قائم در پاسخ به سوال همشهری که عنوان “بین المللی” بر چه اساسی به بیمارستان قائم اعطا شده پاسخ جالبی را بر زبان می آورد.

  وی در قسمتی از اظهارات خود می گوید: “چون اسم این بیمارستان به نام حضرت قائم مزین شده و ایشان قرار است حکومت قانون تشکیل دهند تا همه ملت­ها را پوشش دهند، از این رو این بیمارستان، یک مرکز بین المللی محسوب می­شود!”(اینجا را بخوانید)

  وی در قسمت دیگری از اظهارات خود می افزاید: “به قول دکتر نوبخت این بیمارستان آبروی کشور است و باید باعث افتخار گیلانیان باشد. متاسفانه برخی به دنبال مسائل حاشیه­ ای هستند. به عنوان مثال آیا کسی توانسته یقه هتل بین المللی قصر در مشهد را بگیرد که چرا عنوان بین المللی دارد. این عنوان صرفا جهت جذب گردشگر در راستای گردشگری سلامت است.”

  این اظهارات زادحق در حالی بیان می شود که چندی پیش دکتر آشوبی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفته بود که اصلاً هیچ بیمارستانی در جهان تحت عنوان بین المللی وجود ندارد.

  دکتر «محمد تقی آشوبی» چندی پیش به خبرنگار خزرآنلاین گفته بود: “بارها به مسئولان بیمارستان قائم در این خصوص تذکر داده ایم اما توجهی نشده است.”

  حال سوال اساسی اینجاست که آیا سایر مشاغلی که به نام زیبای قائم مزین شده اند، می توانند با استدلال رئیس بیمارستان قائم برای خود واژه “بین المللی” را برگزینند؟! به عنوان مثال مشاغلی همچون آموزشگاه رانندگی قائم می تواند نام خود را به آموزشگاه بین المللی رانندگی قائم تغییر دهد؟!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro