آستانه اشرفیه فاتح مسابقات انتخابی کشور سبک فول کنتاکت-کیک بوکسینگ AIKIA در گیلان شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ مرداد ۹۴ - ۱۸:۲۹

  کد خبر : 35735
  به همراه گزارش تصویری؛

  آستانه اشرفیه فاتح مسابقات انتخابی کشور سبک فول کنتاکت-کیک بوکسینگ AIKIA در گیلان شد

  ورزشکاران ۹شهر مختلف استان گیلان در سبک فول کنتاکت-کیک بوکسینگ AIKIA برای انتخابی کشور در سالن ورزشی زنده یاد علیرضا اصلاحی تولم شهر به مصاف یکدیگر رفتند

  واران نیوز: نماینده سبک فول کنتاکت-کیک بوکسینگ AIKIAگیلان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات به مدت یک روز در سالن ورزشی زنده یاد علیرضا اصلاحی تولم شهر صومعه سرا برگزار شداظهار داشت : ورزشکاران ۹شهر مختلف ازجمله تالش ، لوشان ، تولمشهر ،رشت ، فومن، آستانه اشرفیه ، در چهار رده سنی نونهالان ،نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان در ۲۲وزن به مصاف یکدیگر رفتند.

  استاد ابراهیم حقیقی افزود : این دوره مسابقات استانی سبک فول کنتاکت-کیک بوکسینگAIKIAانتخابی کشور با شرکت ۱۲۰ فایتر به میزبانی تولمشهر در حالی برگزار شد که بسیاری از ملی پوشان تیم ملی و قهرمانان نامی گیلان در این مسابقات حضور داشتند.

  وی افزود : در پایان این مسابقات تیم آستانه اشرفیه با کسب ۸نشان طلا ، ۳نقره و۵ برنز فاتح این مسابقات شد و تیم های ، تالش با کسب ۴ نشان طلا ،۵نقره و۸ برنز و رشت با کسب ۴ نشان طلا ، ۲نقره و یک برنز به ترتیب دوم و سوم شدند.

  حقیقی با اشاره به اینکه نفرات برتر ۱۱ شهریور در رقابت های کشوری انتخابی تیم ملی شرکت می کنند افزود: با انجام ورزش های رزمی قوای جسمی و روحی هر شخص بالا می رود، در انجام این نوع ورزش ها اخلاق رکن اساسی و اولیه است.

  وی در پایان با قدردانی از تلاش های شهرداری و اعضای شورای شهر تولمشهر ، اداره ورزش و جوانان برای هر چه بهتر برگزاری این مسابقات ، و مسئولین زحمتکش و همراهی کنندگان این دوره از مسابقات تشکر و قدردانی کرد.

  نماینده شهرستان صومعه سرا هم از اختصاص اعتبارات جدید به اداره ورزش و جوانان این شهرستان خبر داد و اظهار داشت : شهرستان صومعه سرا دارای قهرمانان و پیشکسوتان زیادورزشی است که این امر نشان از وجود و پتانسیل خوب در این شهرستان برای قهرمان پروری در نسل جدید دارد .

  مهندس خصوصی با گرامی داشت یاد و خاطره زنده یاد استاد علیرضا اصلاحی گفت : مسوو لان باید به گونه ای عمل کنند تا زمینه رشد قهرمانان فراهم شود . وی افزود: برگزاری این مسابقات ورزشی علاوه برایجاد شادابی و نشاط ، موجب شناخت استعداد های ورزشی خواهد شد .

  گفتنی است در این مراسم که نماینده شهرستان صومعه سرا ، مدیر کل ورزش و جوانان شهردار و اعضای شورای شهر تولمشهرو جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان حضور داشتند  از نفرات برتر با اهدا جوایز و لوح تقدیر تجلیل شد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro